Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Red flag vagy green flag, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Red flag vagy green flag, ha egy nő régóta szingli?

Figyelt kérdés

Én pl. 28 éves vagyok. Sajnos eddig nem sok jót tapasztaltam kapcsolatok terén, ezért néhány éve inkább nincs is igényem társra. Ezt nem hangoztatom de nyilván a környezetem észreveszi, hogy nem randizgatok, nincs mellettem férfi már egy jó ideje.


Ha kiderül ez egy nőről, hogy sok trauma érte ezért "elhidegült" attól, hogy kapcsolatban legyen, attól még vonzó lehet? Vagy a kisugárzása megváltozik ilyenkor, és az ember inkább elgondolkodik, hogy ennek oka lehet, és lehet ő a probléma? Szociálisan semmi gond nincs vele, barátságos, nagyon kedveli őt a környezete, teljesen normális életet él, de férfiak nélkül. Tegyük fel, már 2 éve. Ez még belefér a normális kategóriába, vagy inkább negatívan jön le?


márc. 21. 20:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Ne kösd senki orrára a dolgot azt kész.
márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

2 év az semmi barátom, a nagyok úgy tolják hogy legalább 7-8

ha magamból indulok ki

f

márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
Egy veled egykorú incel 28 éve van egyedül, ott próbálkozz, náluk ez green flag lenne.
márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%
Ha közelít valaki feléd és szimpatikusnak találod, akkor ne utasítsd vissza. Párosan szép az élet.
márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
91%

Lehet nem erre vagy kíváncsi, de ha tanácsolhatok balamit, elmesélem én hogy jártam. én is 28 éves nő vagyok és voltam 2 évet szingli. Amelett hogy nagyon jó volt az a 2 év, rám fért, ugyanakkor mintha elfelejtettem volna mennyit nézhetek el a férfinak kapcsolatban. Sajnos elszoktam a rendszeres figyelmességtől így beértem a kevesebbel az új kapcsolatomban. Elfojtottam ha valami rosszul esett és sajnos mikor már nyakig benne voltam és a barátaim unszolására szóvá tettem hogy változtatni kellene...és hát nem hiába volt olyan amilyen a kezdetektol.

Szóval attól hogy jó hogy valakinek kellesz, jó hinni a szerelemben, attol még ne nézz el bármit. Nagyon rossz nyomokat hagyott bennem a szinglisegem utáni első kapcsolatom.

márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%
Hatalmas green, hogy képes vagy helyesen írni és értelmes mondatokban megfogalmazni a gondolataid. Ne úgy kezdd az ismerkedést, hogy kijelented mióta vagy egyedül és nem lesz semmi gond. Ha valaki megismer és megkedvel, ez csupán egy apróság lesz ami kb. semmit nem jelent. Senki nem fog ez miatt csúnyán nézni rád. :D
márc. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
teljesen mindegy nőként lelkileg mennyire vagy defektes mert mindig lesz pár white knight
márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
78%
2 év egyáltalán nem régóta szingli kategória, én mondjuk csak egy éve vagyok, de úgy elrepült ez az idő, kb mintha egy hónapja lennék csak, annyi különbséggel, hogy nem bőgök a szakítás miatt.
márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
53%
Nekem nem lenne gondom, ha bennem megbíz, és szeretni fog engem, és én is számíthatok rá, bátran elmondja nekem a jót és a rosszt.
márc. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%
Úgy tűnik, ez sokaknál egy ilyen periódus. Én is 28 vagyok, szintén két éve szingli. Mondjuk nekem eszem ágában sincs ezen változtatni. :D
márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!