Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak idén összeszámolnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak idén összeszámolnám már 50+ ezer forintot és több ezer órát biztosan elköltöttem sikertelen ismerkedésre, randikra. Ez természetes manapság?

Figyelt kérdés

Mindent átgondoltam és megtettem hogy kellemes, sikeres legyen, de végül csók is annál volt, akit meg sem hívtam semmire.

Ez másnál is így van és alapvetően ezek a nők azért jönnek el, hogy egyenek, igyanak egy finomat más pénzéből? És alapvetően csak az 5% alfát engedi közelebb magához és csereberéli őket mind? Nem illene beszállniuk ilyenkor / ha látják hogy "nincs meg a kémia" azt a helyszínen jelezniük és nem utólag írásban külön érdeklődésre?



#válogatós #tökéletesség #Egyrehajtmind #Sorbanállnak #Érdekrandi
2023. okt. 27. 03:45
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondom neked, miért nem mondjuk meg rögtön a randi után személyesen, hogy nem fog működni. Én egyszer csináltam ezt, a srác átment sértett 5 éves gyerekbe, a végén már olyanokat ordibált, hogy mit képzelek magamról, különben is nézzek magamra, kinek kellenék én.

Valószínűleg a többi nőnek is volt már ilyenben része. Ez hamar leszoktat a személyes visszautasításról, hidd el!

2023. okt. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!