Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak számomra nem természetes ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak számomra nem természetes ez?

Figyelt kérdés
Valaki felcsapja a randi applikációt aztán találkozik egy vadidegennel onnan és nekiállnak randizni. Nekem a gondolat kicsit ijesztő, legalábbis eléggé kellemetlennek érezném. 23/f
2023. júl. 28. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat azert nem egyből mennek el. Előtte napokig chatelnek. Az tényleg fura lehet hogy 2 nap utan már tali.
2023. júl. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Na de kérdező, attól, hogy egyesek így csinálják, ez a viselkedéstípus még nem lesz rád nézve kötelező érvényű semmilyen szempontból!
2023. júl. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem ezek a netes dolgok alapból idegenek, az is hogy valakivel rögtön randizási szándékkal álljak szóba.
2023. júl. 28. 22:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3: és ez teljesen oké, ettől még ne érezd magadat marslakónak. Viszont próbálj meg egy kissé kevésbé görcsös lenni. Nem azért, hogy másoknak jobban tetsszél, hanem hogy jobban érezd magadat a bőrödben, és ne kezdjél tartani minden apróságtól. Érezd úgy, hogy a te véleményednek / érzéseidnek is van létjogosultsága - úgy, hogy természetesen attól még másokénak is. A kettő nem zárja ki egymást.
2023. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Ez legyen a Te gondod. Nem kötelező. De sokaknak - én is mindig ilyen voltam - nincs más lehetősége. Minden páromat, kivétel nélkül, a neten ismertem meg. Nincs baráti társaság, férfi munkahelyem van és idegen nőket sem szólítgatok le.


Online legalább, ha tetsziket nyomunk egymásra, akkor minimum egyértelmű, hogy kép vagy bemutatkozó alapján szimpatikusak vagyunk egymásnak.


Szóval idegen neked vagy sem, ez egy életképes dolog azoknak, akik nem sík ostobák szociálisan.


Jellemzően azoknak nem jó egyáltalán, akik nem tudnak értelmesen, kulturáltan kommunikálni és/vagy van valami beütésük.


Meg persze nem mindegy milyen emberek keresnek társat a közeledben.


De még mindig az az egész szépsége, hogy ez csak egy lehetőség. Nem kötelező.

2023. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Átlag ember nem tud érvényesülni az ilyen platformokon.
2023. júl. 28. 22:36
 7/11 anonim ***** válasza:
#5: mit értesz az alatt, hogy "van valami beütésük"?
2023. júl. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyik tesóm Tinderen jött össze a feleségével. :D És az volt, amit valaki írt, hogy fura: 2 nap csetelés után találkoztak először. XD
2023. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#7 pl nem bír értelmesen fogalmazni, összetett mondatokban kommunikálni, rögtön a farkát mutogatja, stb stb

Szóval akik nyomik.

2023. júl. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor csak barátkozzál elsőre, v. fogd fel annak.
2023. júl. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!