Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak idén összeszámolnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak idén összeszámolnám már 50+ ezer forintot és több ezer órát biztosan elköltöttem sikertelen ismerkedésre, randikra. Ez természetes manapság?

Figyelt kérdés

Mindent átgondoltam és megtettem hogy kellemes, sikeres legyen, de végül csók is annál volt, akit meg sem hívtam semmire.

Ez másnál is így van és alapvetően ezek a nők azért jönnek el, hogy egyenek, igyanak egy finomat más pénzéből? És alapvetően csak az 5% alfát engedi közelebb magához és csereberéli őket mind? Nem illene beszállniuk ilyenkor / ha látják hogy "nincs meg a kémia" azt a helyszínen jelezniük és nem utólag írásban külön érdeklődésre?



#válogatós #tökéletesség #Egyrehajtmind #Sorbanállnak #Érdekrandi
2023. okt. 27. 03:45
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
75%
igen, van aki le kopik se szó se beszéd, én fel is adtam.
2023. okt. 27. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
15%
Érezd megtiszteltetésnek hogy költhettél rájuk.
2023. okt. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
16%

Ebben a pénzedre, értékeidre hajtó kizsákmányoló társadalomban?

Egy pohár vizet nem költenék rájuk!


(Amúgy a gazdagok is tudnak smucigok lenni! Néha jól teszik!)

2023. okt. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
89%
Már majdnem komolyan valaszoltam mire atfordult a szokásos incel hisztibe
2023. okt. 27. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
71%

Ha többezer óra alatt max 50ezret költöttél akkor valszeg nem Michelin csillagos éttermekbe vitted ezeket a nőket, hanem mit tudom én... Gyrosozni, pizzázni...

Egy felnőtt nőnek, aki nem hajléktalan, szerinted megéri a többezer forintos sminkjeit, parfümeit, kencéit magára kennie, és másfél/két órán keresztül tettetnie hogy tényleg randizni akar, pusztán azért hogy 2-3 ezerért kapjon egy tányér kaját?😅


Szerinted ez mennyire életszerű?


Összeolvasol minden hülyeséget a neten... Ezerszer láttam már ezt a kis spekulációt, hogy jaaj a felnőtt, dolgozó nők boldogan elbsznak hosszú órákat a szabadidejükből egy olyan férfire akitől undorodnak, csak azért hogy ingyen meghívassák magukat egy sajtburgerre + diétás kólára😅😅

A-a... Tényleg adtak egy esélyt, de másodikat már nem akartak adni valamiért👀

2023. okt. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
25%

Vigyázzatok, dobom az igazságbombát. Igen valamilyen szempontból, nem valamilyen szempontból. Nem születtél jóképűnek és esetleg magasnak. Én jóképű és magas vagyok és ahány nővel elmegyek randizni, azon randik több, mint 50%-án végül lesz köztünk minimum szex. Lehet nem mindig az első randin, csak a másodikon vagy harmadikon, de lesz. Plusz a nők állandóan vagy felezni akarják a számlát, vagy még engem meghívni. Jó, mondjuk minden negyedik nő nem szól semmit és meghívom én, de érted az arányokat.


5. Nem igazat beszélsz. Nekem is van olyan 28 éves lány barátom, aki mondta, hogy már rengeteg randin volt, ahol alapból nem tetszett neki a srác már a képek alapján sem. Csak el akart menni oda, mert élvezte az ego boostot, hogy látta a másiknak nagyon tetszik és az kb. bármit megtenne érte. Néha jól esett az ingyen kaja vagy pia akkor is, ha nincs rászorulva. Az ingyen dolgok akkor is jól esnek, ha anyagilag nem vagyunk rászorulva. Meg mondom nőként (vagy iszonyatosan jóképű férfiként) ezek jól tudnak esni, hogy ott vagy és mivel nem vagy (annyira) buta, ezért látod azt, hogy tetszel a másiknak már az első pillanattól és nem tudnád elrontani. Akkor is, ha nem tetszik neked a másik. Ego boost. Így működnek az emberek. Amit írtál állítások, azok tételesen nem igazak.

2023. okt. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
88%

#6 Imadnek a barátnőd barátnője lenni.... Legalább egyszer látnék életemben egy ilyen sztereotip, "férfiak rémálma" nőt, aki 1, így hobbiból lehúzza a pasikat 2, azon áll-bukik az önbizalma, hogy számára nem tetsző, számára nem érdekes, számára többé-kevésbé felesleges férfiak rajongják körül. érted.... nem olyan férfiaktól van ego boostja akik kellenek is neki, hanem csak a "selejtektől" 3, ezekről a dolgokról büszkén mesél a férfi ismerőseinek


Ilyen nőkről mindig másodkézből hallok csak, és mindig csak férfiaktól, de éveket adnék az életemből ha csak egyszer is beszélhetnék velük....

2023. okt. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
82%
Ritka az a nő aki csak azért fekszik le veled mert tudsz fizetni egy étteremben… próbálkozz csöveseknél, ott sikered lesz.
2023. okt. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
91%
Október van, ember! Az idén 50.000 azt jelenti, hogy havonta 5000 és ezen sírsz :D Tudod mit? Hagyd abba a randizgatást, mindenkinek jobb lesz!
2023. okt. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
14%

Egy nőre kellett volna legalább ennyit költened az első randin, akkor összejött volna veled. A punci pénzbe kerül.

Amúgy érdekes, a feministák ilyenkor nem követelnek egyenjogúságot.

2023. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!