Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti, akik több vasat tartotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, akik több vasat tartotok egyszerre a tűzben! Ha valakivel komolyabbra fordul, akkor az ismerkedés mely pontján zárjátok le a többiekkel? A "partnerek" tudják, hogy nem csak velük ismerkedtek? Online természetesen. Kort és nemet is írhattok.

Figyelt kérdés
2023. máj. 12. 23:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudják. Általában maguktól esnek ki… Nem biztos hogy van befutó. 30/F
2023. máj. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
#1 mire kiesnek, túl vagytok találkozón, vagy még nem?
2023. máj. 12. 23:24
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem. Nem jutnak el odáig. Találkozni csak olyannal találkozom, akivel már az első randi szexben is fog végződni. Eddig csak ilyen párkapcsolataim voltak, ahol így volt. Ez az én módszerem.
2023. máj. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Ha véletlenül kettő párhuzamosan bennmatad a randiig, direkt gáncsolok. Nagyobb feladatot állítok, amit nehezebb benyelni, elfogadni. Pl valami abberált perverzióról kérem ki a véleményüket. (Gyorsan le akarom zárni a kiesőt.) Ha prűd, az nekem nem buli. Ha nagyot ugrik a nyuszi, talán még fordíthat is a válaszával. Én meg nyertem egy új fétisht.
2023. máj. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudják hogy nem csak velük. Valamelyiknek elmondom persze. Volt hogy randira úgy mentem, hogy az előző randimtól indultam reggel. Persze szex volt még előtte reggel is.
2023. máj. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kiderül hogy az egyik legalább minimálisan reális.
2023. máj. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Huh.. aztán még a nők a számítók..aha
2023. máj. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Vannak azok is…
2023. máj. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
bírom amikor lepontozzátok az őszinte embereket xd
2023. máj. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
66%
Ja basszák meg. Hasznos is a válasz a kérdés szempontjából, releváns is. Csak nekik nem tetszik, ezért nyom egy pirosat. Pedig nem az a kérdés hogy tetszik nem tetszik. Ez nem a facebook. Ez a gyk. Szóval hasznos nem hasznos. De oda is van írva. Sok a gyökér… Én meg le vagyok pontozva.
2023. máj. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!