Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti, akik több vasat tartotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, akik több vasat tartotok egyszerre a tűzben! Ha valakivel komolyabbra fordul, akkor az ismerkedés mely pontján zárjátok le a többiekkel? A "partnerek" tudják, hogy nem csak velük ismerkedtek? Online természetesen. Kort és nemet is írhattok.

Figyelt kérdés
2023. máj. 12. 23:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
96%

Fúj…az ilyeneknél, mint az első pár válaszoló, már tényleg nincs lejjebb.


Én egyszerre sosem randizgatok több pasival, de pontosan szoktam tudni, ki van oda-vissza értem és ki az, aki jó eséllyel nem csak nekem csapja a szelet. Ilyennel rövidre is szoktam zárni, én sosem adok teret annak, hogy szórakozzanak velem, de ehhez nagyon komoly önértékelés és emberismeret kell. A legtöbb nő nem lát át a szitán, bekajálnak bármit.


Ja amúgy olyan nem nagyon van ilyeneknél, amelyikből kapcsolat lesz. Ha valaki nagyon megfog, nincs is kedved máshoz mellette.

2023. máj. 13. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48%
Van parom,de megesik jogy felrelepek. Az uk csajjal mindig elore tisztazom,hogy van valakim, es nem letezik olyqn forgatokonyv hogy elhagyom. Ha ezr elfogadja, oke. Ha nem, bekeben utjara engedem.
2023. máj. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és az őszinteséget! Mindet felpontoztam, amelyik a kérdésre válaszolt, a funkcionális analfabétákat pedig én sem értem:(

Jöhetnek még válaszok nyugodtan.

2023. máj. 13. 08:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!