Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha jol erezte magat az elso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jol erezte magat az elso randin, de nem erezte a "szikrat", akkor termeszetes, hogy azonnal lezarja az ismerkedest?

Figyelt kérdés
2022. szept. 13. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Ez csak egy kamu szöveg ahelyett, hogy "nem jössz be"/"nem vagy az esetem".
2022. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lezárja az ismerkedést.
2022. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi? Ha nem akar veled ismerkedni, akkor nem akar, ennyi. Nem volt meg a kémia, nem érzett semmit stb., ezek a szinonímái. Pasi barátaimmal is jól érzem magam, de nem akarok velük járni, meg alájuk feküdni.
2022. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Az ember az esetek többségében megérzi, hogy kihez tudna vonzódni. Nyilván van az az eset, amikor barátságból alakul ki a szerelem, ahogy megismeri az illetőt... de akkor, ha alapból barátságnak indult a dolog, és a másik fél is tudja értékelni barátként, ha esetleg még akkor sem cuppanna rá. Jól érezte magát... a haverjaimmal is jól érzem magam meg apukámmal is, mégsem fogok velük összejönni. Ahhoz azért több kell.
2022. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem volt szikra elsőre, de adtam újabb esélyt. Bejött, beleszerettem, hat és fél éve együtt élünk. :)
2022. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utolsó, ugyanez volt nálam is. Nekem videochaten keresztül nagyon tetszett, de élőben nyilván másmilyen volt valamennyire. Nem döntött le a lábamról a kémia, jól nézett ki, de nem volt az esetem. Viszont nagyon hasonlóak voltunk, borzasztóan bántam volna, ha elengedem ilyen könnyen.

Azóta eszméletlenül beleszerettem és nem is értem, mi volt a gond :D mondanom sem kell, nagyon szexinek találom és le sem tud vakarni magáról ☺️


2 éve együtt és együtt is elunk 1,5 éve


24N

2022. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem a szikra fontossagat kerdojelezem meg, hanem azt, hogy egy full idegentol, aki rosszabb esetben meg zavarban is van es nem tud elsore rendesen kibontakozni, nem irrealis elvaras elsore ez?


Nekem ebbol az jon le, mintha szerelmet keresne a masik elso latasra, aminek azert nincsen nagy valoszinusege.

2022. szept. 13. 16:45
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar ismerkedni, akkor nem akar. Nem köteles folytatni, sem megindokolni részletesen.
2022. szept. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
7: nem szerelmet, hanem vonzalmat, amire építhető a szerelem. Az nem ugyanaz. A szikra meg a vonzalom pedig nem olyan dolog, ami attól függ, hogy a másik mennyire izgul meg "bénázik", hacsak nem az a típus, aki a bénázását úgy próbálja leplezni, hogy parasztkodik.
2022. szept. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell esélyt adnia, ha nem akar.

Valószínűleg elsőre a nagy heves lángot kereste, amit nem kapott meg.

Mivel szerinted ez amúgy sem így van, már ebben nem egyezik a gondolkodás modotok, úgyhogy fogd fel úgy, hogy jó is, hogy nem szeretne folytatást.

2022. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!