Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak idén összeszámolnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak idén összeszámolnám már 50+ ezer forintot és több ezer órát biztosan elköltöttem sikertelen ismerkedésre, randikra. Ez természetes manapság?

Figyelt kérdés

Mindent átgondoltam és megtettem hogy kellemes, sikeres legyen, de végül csók is annál volt, akit meg sem hívtam semmire.

Ez másnál is így van és alapvetően ezek a nők azért jönnek el, hogy egyenek, igyanak egy finomat más pénzéből? És alapvetően csak az 5% alfát engedi közelebb magához és csereberéli őket mind? Nem illene beszállniuk ilyenkor / ha látják hogy "nincs meg a kémia" azt a helyszínen jelezniük és nem utólag írásban külön érdeklődésre?



#válogatós #tökéletesség #Egyrehajtmind #Sorbanállnak #Érdekrandi
2023. okt. 27. 03:45
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
94%

Több ezer órát, de csak 50+ ezer Ft-ot? Lefordítom a többieknek, csomó ingyenes randid lehetett (nem költöttetek, vagy a nő hívott meg), néha vkit meghívtál egy kávéra:-) Én kérek elnézést minden nő nevében, hogyha nincs kémia, nem dobjuk oda magunkat sajnálatból, meg mert a randipartner meghívott egy ásványvízre:-)

Igen, sokszor ilyen az ismerkedés, pláne, ha netről randizol, ahol ott látod a másikat először. Az, hogy te mindent megteszel, nem egyenlő azzal, hogy a másik valóban vonzónak fog találni, de a hozzád hasonlóak ezt nem értik.

Ja, amúgy meg, még ha azt írtad volna, hogy wellness/luxusétterem/puccos eseményre belépő, akkor elképzelhető, hogy lenne nő, aki csak ezért elmenne (de nem az összes, mint ahogy te gondolod, egy szűk réteg), de komolyan azt hiszed, hogy elhívsz vkit egy kávézóba, és dörzsöli a tenyerét, hogy juj, kapok majd ingyen egy kávét? Nevetséges vagy!


10-es: Én első randin is felajánlom, hogy fizetem a részem, de nevetséges, amikor itt egy üdítőn, kávén veritek magatokat, hogy feleslegesen kiköltekeztetek, mert nem lett punci.

2023. okt. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
88%

7

Ez kicsit olyan, mint a női főnökök, akik kivétel nélkül mind tönkreteszik a fiatal és csinos nők életét.

A munkámból adódóan többtucat (ha nem száz) felettessel dolgoztam eddig, és egy-két bunkó persze volt köztük, de baromira nem figyeltem meg, hogy a nőkkel bármivel rosszabb (vagy jobb) lenne.


Ezek ilyen beragadt filmes sztereotípiák, amiket megfelelő időben saját tapasztalatként be lehet hazudni.

2023. okt. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
100%

Ha futószalagon ismerkedsz, az ezzel jár. Időveszteség, pénzveszteség. Nem hiszem, hogy megéri valakinek egy kávéért de akár egy komolyabb vacsoráért egy olyan valakivel órákig szenvedni, aki eleve nem érdekli. Annyira nem nagy a szegénység, hogy egy főételért az ember órákat áldozzon az életéből ( készülődés, utazás, ottlét). A szabadidő nagy kincs, és nem mindegy, kivel töltjük el. Fogadd el, hogy bár online szimpatikus voltál, személyesen nem nyerted el a tetszésüket.

Ha természetes módon, kölcsönös szimpátián alapulva, lassabban ismerkednél, akkor több esélyed lenne a folytatásra.

2023. okt. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Idén elittam már több mint fél millió forintot ha ez megnyugtat.
2023. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
98%
Kedvencem az a válaszoló aki minden válaszát úgy kezdi hogy "jóképű és magas vagyok imádnak a nők" stb.:D Esetleg tedd hozzá hogy a szerénység a legjobb tulajdonságod.
2023. okt. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
98%

Esetleg átgondolhatnád, hogy megfelelőek-e a módszereid?

Ahogy te magad is mondtad, azzal a nővel jutottál a legtovább, akit nem hívtál meg semmire. Ezzel nem arra akarlak buzdítani, hogy ezentúl még egy deci kólát is sajnálj a randipartneredtől, hanem arra, hogy lehet, hogy a klasszikus rendistratégiák nem a leghatékonyabbak. Én már régóta azt mondom, hogy a spontánabb ismerkedés sokkal célravezetőbb. Egy klasszikus értelemben vett randi miről szól? Arról, hogy hazudjuk magunkat másnak, mint amilyen valójában. Szervezzük valami olyan helyre, ahová egyébként szökőévenként, ha mennénk, öltözzünk fel úgy, ahogy a mindennapokban soha, és az egyetlen cél, hogy meggyőzzük a másikat arról, hogy miért vagyunk überkirályak. Egy színjáték az egész. Mindkét fél színészkedik, és ez alapján a produkció alapján dől el, hogy hogyan tovább. Aztán ha alakul is valami, utána rendszerint kiderül, hogy baromira félreismertétek egymást.

Én sokkal előnyösebbnek gondolnám a spontánabb találkozásokat, sőt, nem csak annak gondolom, hanem a tapasztalatom is az, hogy így sokkal eredményesebb az ismerkedés.

2023. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
57%
Idén????? Én hetente többet költök a csajomra! Randizni meg vidd el sétálni. Az ingyen van!
2023. okt. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
77%
Elnézést a hasonlatért, tudod Te, hogy egy átlag horgász mennyit költ csalira, etetőanyagra és hány kiló halat visz haza? Viszont élvezi, szereti, jól érzi magát, ha Te nem éled meg pozitívan a negatív randikat, akkor nem kéne csinálnod, vagy minimum másképpen kellene, de szerintem szimplán csak egy újabb provokatív kérdés ez...
2023. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy felétek ennyire drága a kávé? Vagy hogy tudsz ennyit elkolteni randikra? Komolyan érdekel.
2023. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
91%

Egy év kb 8760 óra. Még év vége sincs, de te már több ezret ismerkedéssel töltöttél? Ok :D

Amúgy meg szarul csinálod.

2023. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!