Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak idén összeszámolnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak idén összeszámolnám már 50+ ezer forintot és több ezer órát biztosan elköltöttem sikertelen ismerkedésre, randikra. Ez természetes manapság?

Figyelt kérdés

Mindent átgondoltam és megtettem hogy kellemes, sikeres legyen, de végül csók is annál volt, akit meg sem hívtam semmire.

Ez másnál is így van és alapvetően ezek a nők azért jönnek el, hogy egyenek, igyanak egy finomat más pénzéből? És alapvetően csak az 5% alfát engedi közelebb magához és csereberéli őket mind? Nem illene beszállniuk ilyenkor / ha látják hogy "nincs meg a kémia" azt a helyszínen jelezniük és nem utólag írásban külön érdeklődésre?



#válogatós #tökéletesség #Egyrehajtmind #Sorbanállnak #Érdekrandi
2023. okt. 27. 03:45
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
4%
Azért az ilyen kérdéseket olvasva rájövök, hogy bizonyos szempontból jobb rondának és alacsonynak lenni. Velem emiatt már eleve nem is hajlandók randizni a nők, így megmarad a pénzem.
2023. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
91%

16, szerintem ezzel mindenki egyetért, senki sem jókedvéből ismerkedik így, hidd el. De akinek nincs lehetősége spontán? Én még nőként is csak évente 1-1 potenciális jelöltbe futok bele - de van, hogy még annyiba sem -, és azok is foglaltak. Pedig nekünk elvileg könnyebb. Akkor egy férfinak...?

A netes társkeresés egy utálatos, szörnyű kényszermegoldás, amit "muszáj" vagyunk alkalmazni, különben egy fikarcnyi esélye sem lesz annak, hogy ne teljesen egyedül, férfi-nő kapcsolódás nélkül éljük le az egész életünket. Persze így is 90+% az esélye, hogy úgy fogjuk, de legalább megpróbáltuk.

2023. okt. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
5%
Nők, akik ezt keveslitek, nektek akkor mégis mennyi a tarifátok?
2023. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
92%

23

Én nem keveslem, ami azt illeti, soha nem is hagyom, hogy fizessék a fogyasztásomat. Pont az olyan gyökerek miatt, akik azt hiszik, hogy egy szaros kávé miatt szexszel tartozom.


De többEZER óra ismerkedés az mégis hány nőt jelenthet? 50-et? 100-at? Ha elosztod rájuk az 50 ezret, akkor kb egy csóribb helyen kijön belőle egy kávé vagy egy pohár kóla.


Vaaaaaaaaaagy az is lehet, hogy a kérdező hazudgál.

2023. okt. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az órakba nem csak a randikat számolta bele hanem a chatelést, keresgélést is.
2023. okt. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
87%

Akkor sem adja a matek...


A többezer az legalább 2 ezer ugyebár. 2 ezer óra az egy év a bő 20%-a. Ha emberünk 8 órát alszik egy nap, az azt jelenti, hogy az éber óráinak az EGYHARMADÁT ismerkedéssel töltötte... Ez összesen 7.5 órát jelent egy nap.


Hagyjuk már...

2023. okt. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
7%

Már elnézést matematikus barátom, de az 1=egy, a 2=egy pár, a 3+ jelenti a többet...

🤣

2023. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

27

Hehh?


Tudni kicsi magyar beszéd?


Többezer azt jelenti, hogy nem 1000, hanem legalább 2000. A párezer meg nem azt jelenti, hogy pontosan 2000, hanem azt, hogy néhányszor 1000. :D

2023. okt. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen mértékben ez nem normális, több okból sem.

1. Első randin tök fölösleges zabáltatni másokat, a nők többsége nem várja el a vacsorát, elég egy ital (sőt sokaknak szimpatikusabb is, mert kevésbé kínos otthagyni a másikat, ha rosszul alakul a randi). Amelyik elvárja, az aranyásó (persze, más kérdés, ha neked csak a 10/10es plasztik gyönyör nő a jó, annál nyilván az a beugró).

2. Azért értelmes férfi sem próbálkozik meg mindenkivel, aki szembejön vele, "hátha lesz belőle suna".

2023. okt. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
12%

27:

Hehh Barátom!

Ugye tudod miért hívják egy nő és egy férfi kapcsolatát egy párnak, a jobbos és balos cipőt egy párnak, stb., mert kettő-k... 🤣

2023. okt. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!