Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tartja sok nő (természet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja sok nő (természetesen elsősorban az öregedő nők) betegesnek hogy 32 éves férfiként a 18-20 éves nők tetszenek a leginkább?

Figyelt kérdés

Szerintem pont hogy ez a világ legtermészetesebb dolga. Nem a gyerek tetszik, a kifejletlen 10 éves kislány, hanem A FIATAL NŐ. Egy 18 éves nő az egy kész nő.

De rendszeresen azzal vádolnak hogy pedofil vagyok. LOL?


2023. aug. 13. 09:54
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
100%
Én mint öregedő nő, nagyívben letojom kinek ki jön be.
2023. aug. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:
Ez egy teljesen normális kérdés. Miért vádolnak azzal hogy pedo vagyok? Nőkhöz vonzódom, ők nem gyerekek! Igazából már egy 16 éves kifejlett testű lány se gyerek, max. jogilag.
2023. aug. 13. 10:01
 3/60 anonim ***** válasza:
93%

Fiatal,feszes csajok-ez a legtöbb férfi vágya.Én speciel nem tartom betegesnek,mert nem irigykedem a fiatalokra.

Más kérdés,hogy melyikőtök hol tart az életben,gondolkodásban.Én például annyi idős csajként még bőven gyerek voltam agyban.Persze ezt te tudod,te érzed.

2023. aug. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
92%
33 éves nőként nekem is a 18-20 éves fiúk jönnek be, nem a ráncostökű korombeliek, szóval megértelek.
2023. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
40%
Nem tartom betegesnek, mert már 18 év felettiekre buksz. Pedig elmúltam már 40. Mondjuk most nekem is egy 30-as kollégám tetszik.
2023. aug. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem érdekel, kinek ki tetszik, csak ti ezeket a kérdéseket burkolt sértegetésnek szánjátok általában, mer utáljátok a nőket, szerintem inkább ez zavar egyeseket :D
2023. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked a 32 éves nő öregedőnek számít, akkor elég furcsa valóságérzékelésed van. Szerintem esetleg nem a kort kellene kihangsúlyoznod, pl hogy beleszerettél egy 20 évbe, vagy egy 18 évbe (az már mindegy hogy amúgy ki az), hanem hogy egy adott nőt szeretsz aki épp 20 éves. De konkrétan az évet el is hagyhatnád akkor nem köt bele senki, de mivel folyamatosan ezzel dicsekszel, ez ezzel jár.
2023. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy neked ki tetszik, csak ne sértődj meg, ha a fial lányok téged is öregedőnek tartanak!
2023. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
100%

Én nem irigykedek, de rosszul lennék, ha a gyerekem azzal állna elő, hogy gimi végén egy 32 éves férfi azt hiszi egy szinten állnak. Mert, gondolom te is azzal hülyíted a lán,okat, hogy milyen komolyak a korukhoz képest és mennyire szívesen programozol vele. Nem azt mondod, hogy tetszik, hogy fiatal és feszes, esetleg tapasztalatlan és bőven kedvedre alakítható manipulálható, akit még könnyű megszédíteni azzal, mekkora kan vagy, mert hozzá képest bizony valóban előrébb jársz, tapasztaltabb vagy.

Nem pedofil vagy, engem nem az zavar. Hanem egy féreg. És sajnálnám, ha a lányom erre időt pazarolna, ahelyett, hogy egy korabelivel együtt fejlődnek, alakulnak. Valakivel, aki szereti os, nem csak a fiatalsága miatt kell neki.

2023. aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
97%
A férfi nőt keres, a lúzer pedig azt hiszi, hogy a lánykáknál még labdába rúghat.
2023. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!