Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tartja sok nő (természet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja sok nő (természetesen elsősorban az öregedő nők) betegesnek hogy 32 éves férfiként a 18-20 éves nők tetszenek a leginkább?

Figyelt kérdés

Szerintem pont hogy ez a világ legtermészetesebb dolga. Nem a gyerek tetszik, a kifejletlen 10 éves kislány, hanem A FIATAL NŐ. Egy 18 éves nő az egy kész nő.

De rendszeresen azzal vádolnak hogy pedofil vagyok. LOL?


2023. aug. 13. 09:54
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
97%

Azért mert az ilyen férfiak csak a hozzàjuk hasonlò korú nökön làtjàk az idö múlàsàt, de valahogy sajàt magukon nem veszik észre, hogy eljàrt az idö...

Mintha ök nem öregednének meg ugyanúgy.

2023. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
93%
Magasról le van szarva kihez vonzódsz, úgyis csak az jut neked aki hozzád is vonzódik!! Szerencsére ezek nem a fiatal nők pláne nem a 16 éves gyerekek úgyhogy további jó álmodozást és magömlést. 😂
2023. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
94%
22 vagyok és én is gázbak tartom. Sosem jönnék össze egy 30 körüli pasival.
2023. aug. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
16%
Tökmindegy milyen teóriával állnak elő a tehenek, úgyis talál valami degradáló dumát, miért nem az ő lógó csecseit választott a fonnyadt valaghával, meg a szőrös karika lábazataival.
2023. aug. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
100%

Efebefofilnak hívják.

Azért beteges, mert téged pusztán az vonz, hogy 1X éves.

Futottam bele ilyenbe. Egész addig odavolt értem és lelkesen futott utánam, amíg ki nem derült, hogy nem tini vagyok, hanem 24 éves. Legközelebb egy iskolatáskás csajt kísért a buszhoz...

Ilyenkor inkább örülök, hogy szóba se kell vele állni. 😁

Maximum enyhe undort érzek a pasi iránt. Az áldozatait irigyli a fene.

2023. aug. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
100%
Azért a szőrös lábat kihagyhatnád, mert így elég kezdő szöveg lett ez. Hát mivel az életkornak nincs köze a szőrhöz.
2023. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves korombam is vér cikinek tartottam, amikor meglett férfiak csorgatták rám és a barátnőimre a nyálukat. Most 21 vagyok és nem változott a véleményem.


Persze kétségtelenül van egy-két 30-as férfi, aki hihetetlenül jól néz ki, de a többség egyszerűen egy átlagos, itt-ott már öregedő fazon. Ha beszarásjól nézel ki, akkor esetleg oké, de amúgy hidd el, kérdező, hogy nekünk is a korunkbeli fiúk tetszenek.

2023. aug. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
100%
Mert engem is egy ilyen tett tönkre fiatal koromban, azert. Sosem fogom pártolni a nagy korkülönbséget, mert aránytalanok a szerepek.
2023. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
0%
Add ki magad 24nek és úgy társkeresőzz!
2023. aug. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
68%

#19

Én is így szoktam. Eddig bevált.

36n

2023. aug. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!