Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tartja sok nő (természet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja sok nő (természetesen elsősorban az öregedő nők) betegesnek hogy 32 éves férfiként a 18-20 éves nők tetszenek a leginkább?

Figyelt kérdés

Szerintem pont hogy ez a világ legtermészetesebb dolga. Nem a gyerek tetszik, a kifejletlen 10 éves kislány, hanem A FIATAL NŐ. Egy 18 éves nő az egy kész nő.

De rendszeresen azzal vádolnak hogy pedofil vagyok. LOL?


2023. aug. 13. 09:54
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
82%
Látom, nem volt meg a 8 általános... Nem baj, kellenek vécépucolók is.
2023. aug. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi ésszel szabadlábon.... Xd
2023. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
77%

Én 20 éves fiatal nőként ez undorítónak és ijesztőnek találom, de tudom mit jelent a pedofília (a még nem serdülő, jogilag 13 év alatti gyerekek iránti vonzalmat).


Azzal nincs bajom, ha egy 30-as pasinak tetszenek a 18-20 évesek is, van is ilyen ismerős pár, de az, hogy kizárólag ez a korosztály jön szóba, csak velük akar ismerkedni, az gázos szerintem.

2023. aug. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekel mit csinálsz...csak a lányom kerülje el majd egy ilyen paraszt.
2023. aug. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
93%
Ja és még alkesz is vagy 🤮🤮
2023. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%
Emlekszem 16 eves voltam amikor a baratnoimmel elmentunk bulizni. Mögénk jott kavarni 3 srac, fiatalnak tuntek marmint latszott 20as eveikben vannak, de fiatalosak, vekony testalkat, kolyokkeppel kicsit kocka kulso. Majd kiderult 28-32 evesek es amikor meghallottak, hogy 16 evesek vagyunk mondtak egymasnak “hallllod csak 16” es latszott a fejukon a kéjvágy. Mai napig emlékszem milyen retteges es felelm fogott el, hogy hagyjanak mar beken es ne kovessenek meg, hogy mit a fraszt akarnak ezek a meglett emberek tolem. baratnoim szerencsere segitettek es mindenhova kovettek majd egyutt bandastol elhagytuk a szorkozohelyet, de azok a pedo pasik (mi igy hivtuk őket) szoval nagyon sokaig kovettek minket. Iszonyatosan felelmetes volt nekem, hogy egy ennyivel idosebb ferfi mi a fraszt akar tolem. Szerintem pont ilyen pasi lehetsz.
2023. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nincs gondom, hogy tetszik neki, na bumm. Azzal van, hogy:

- undorító módon nyilatkozik azokról a nőkről, akik nem tetszenek neki

- konkrétan iskolapadból alig kiesett csajok után koslat, és kamuzik nekik arról, hogy a személyiségük fogta meg őt, amikor csak simán szűk sunát akar dugni

(van az az elenyésző eset, amikor szellemileg van egy szinten a 18 évessel, de akkor meg az van, hogy első pár évben "ez a világ legnagyobb szerelme", aztán 3 év múlva már kib...a a nőt, amiért nem olyan butus naiv cserfes vagy éppen dilinyós tinis, mint régen volt, mert érik)

- nem hajlandó elfogadni azt, hogy nem ő kell a 18-20 éves nők többségének, és elhordja a csajokat mindenféle felszínes libának (azért gyanítom, hogy azzal az őrjöngéssel, hogy ő topon van, mert már 2 hónapja nem iszik... azért nem Brad Pitt 30as évei alatt külsővel rendelkezik, hanem rajta is látszik a kor, csak "de hát a férfiaknál az máááááás, az szexi, mert a lógó belű büdösszájú apám is megmondta")

- amikor az illető még ennél is fiatalabb, gimis csajokra tapad, csak nem meri bevallani, hogy az a 18 éves, az inkább 15-16, akikre hajt, mert azok nemcsak feszes testűek, hanem sokkal könnyebben manipulálhatók is, mert egy mekis ebédre is már hálálkodnak

2023. aug. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
0%
Mert sérti az egójukat, hiszen ők már túl vannak a legjobb éveiken. Viszont ebben semmi furcsa nincs, hisz mindigis a férfi volt az idősebb.
2023. aug. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
100%

58

Az én egómat is sérti, hogy öregecse pasikák hiszik, hogy leállnék velük.


22N

2023. aug. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nekem 23 évesen sem kell egy öregedő pasi, 18-20 évesen meg bácsik voltak
2023. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!