Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha csak idén összeszámolnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak idén összeszámolnám már 50+ ezer forintot és több ezer órát biztosan elköltöttem sikertelen ismerkedésre, randikra. Ez természetes manapság?

Figyelt kérdés

Mindent átgondoltam és megtettem hogy kellemes, sikeres legyen, de végül csók is annál volt, akit meg sem hívtam semmire.

Ez másnál is így van és alapvetően ezek a nők azért jönnek el, hogy egyenek, igyanak egy finomat más pénzéből? És alapvetően csak az 5% alfát engedi közelebb magához és csereberéli őket mind? Nem illene beszállniuk ilyenkor / ha látják hogy "nincs meg a kémia" azt a helyszínen jelezniük és nem utólag írásban külön érdeklődésre?



#válogatós #tökéletesség #Egyrehajtmind #Sorbanállnak #Érdekrandi
2023. okt. 27. 03:45
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
100%
Nekem márciusban 3 randim vokt, amin összesen költöttem utazással együtt kb 20.000ret, a 3.randiból pedig lassan 7hónapja együtt vagyunk, azóta már vagy 500x lefeküdtünk, ezt ő mondta kuncogva hogy ìrjam le feltétlenül :D és ahogy érzem jön az 501edik :D
2023. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
100%

30


A magyar nyelven a "pár" szót lehet főnévként és határozatlan számnévkémt használni.


Ha azt mondom, hogy találkoztam egy kedves párral, akkor ez egy főnév.


Ha azt mondom, hogy tegnap találkoztam pár barátommal, akkor ez egy határozatlan számnév, és nem föltétlenül jelenti, hogy pontosan 2 barátommal találkoztam. A "néhány" szinonímája ebben az esetben.

2023. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
0%

32:

...és mi lesz a 26-os szövegkörnyezettel, heee?

2023. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés, 33-as? Meg tudod fogalmazni normálisan vagy inkább hagyjuk?
2023. okt. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
Itt a matekos fickó aki nagyon erőlteti hogy a "több ezer" az legalább 3ezer nem tesz szívességet vele a a kérdezőnek, mert a 3000 órányi ismerkedés még parább képet fest az ébren töltött orainak eltöltéséről:D
2023. okt. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ :)


Igazából tényleg nem sok ennyi pénz, de ez néhány randi alatt összejön még ha az elsőn spórolsz is.

Tudjátok mennyi mostanában egy kv (nem-nem automatából :D), egy fagyi, egy tea vagy egy mozijegy? Saját magamnak biztosan nem vennék ilyen árakon, dehát ha együtt mentek, csak veszel magadnak is.


Mindnek ízlik, megköszönik, de nem ajánlanák fel hogy a részüket mondjuk ők fizetik, természetesnek veszik.

Ezzel semmi baj nincsen, ha lesz belőle valami, nagyon szívesen fizetek akár sokadjára is és nem a legolcsóbb helyeken!


Na de személyesen búcsú, beígérve legközelebb tali, aztán néma telefon, de csak érdeklődsz h mi történt: bevágja online sorry nincs meg a szikra/kémia. Igazán gerinces :)


Na az ilyenektől minden Ft-ot sajnálok és ha belegondolsz nem lenne túlzás ideadnia a részét. Na meg nem csak az ő ideje fogyott, sőt, biztosan jobban rákészülök mint ő, aki lehet a napi 5.randijára megy.

Furi példa, de két üzleti partner között ez hogyan működik pl? Ha az egyik fél elállt valamitől nem tartozik legalább a részével? :)


Kár hogy a szélhámosságot, megtévesztést, hazugságot, taktikázást ilyen szinten nem büntetik.


2/34: biztos nem :D


17/34: részvétem


20/34: te hogyan csinálod?


A többezer órát csak sacckb írtam és igen, el lehet verni ennyi időt netes ismerkedéssel mert a nők nagyrészének egyszerűen luxus visszaböfögni egy egy köszönést is, vagy egy idő után ghostolnak. Nagyon el van egy részük kényeztetve és szállva magától, pedig én nem lennék rá büszke hogy századmagammal állok sorba 1-1 fuckboy kegyeiért, aki úgyis eldob majd engem is mint egy zsepit.

Na meg öregszenek is közben, aztán meg csodálkoznak hogy már egy normális férfinak sem kellenek kiélve, lekerülve a körhintáról, ráncosan, vagy esetleg egyedülálló anyaként :)

Dehát Fck logic :)

2023. okt. 27. 18:43
 37/41 anonim ***** válasza:
100%
Na a hozzád hasonlók szeretnek a "sex market" kifejezessel is dobalozni😄😄
2023. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként mindig felajánlom hogy fizetem a részem. Ami általában egy pohár valami. (Nem aranydarabkás pezsgő...) Mondjuk senki nem engedte még meg hogy valóban fizessem, de nem lenne probléma.

Viszont ha már az üzleti életnél tartunk, általában az fizet aki elhívja a másikat. Párom pénzügyi tanácsadó, ha elhív egy ügyfelet tárgyalni, akkor bizony fizeti a kávéját, akár férfi, akár nő, akár gendersemleges marslakó. Ha egy cég elhívja egy másik cég képviselőit, akkor szintén szoktak kínálni kávét, üdítőt, ne adj isten még pogácsát is. És nem kérik vissza az árát ha nincs megállapodás. Kínos is lenne. Mint ahogy egy kávé árán drámázni is kínos.

Nem általános amúgy, ha teszem azt 2000Ft/ randival számolok (az már 2 kávé) 25 randi. Az átlag embernek ennyiszer nem fut lyukra, hanem valakivel kialakul valami. Próbáld meg jobban szűrni hogy kiket hívsz el randira.

2023. okt. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és egy randi nem ígéret semmire. Így semmitől nem lép vissza az aki utána nem akar ismerkedni veled. Max ha nem is jelenik meg a randin, de akkor nem is költesz rá semmit. Az ahol fizetsz és tuti a dugás, a prostizás.
2023. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
100%

De hogy lehet amúgy komolyabb időt elverni a netes ismerkedéssel? Mármint én a Tindert kb csak akkor használom ha wcn vagyok, ülök a buszon, dugóban vagy két sorozat közt vagyok edzésen stb. De erre külön idointervallumot nem szánok. Egyébként is ha egy lánynak 5percnél többet kell agyalnod hogy mit írj az az esetek többségében egy xar beszélgetés lesz és zátonyra fut. Legalábbis én ezt tapasztaltam.


"Nagyon el van egy részük kényeztetve és szállva magától, pedig én nem lennék rá büszke hogy századmagammal állok sorba 1-1 fuckboy kegyeiért, aki úgyis eldob majd engem is mint egy zsepit." - ezzel meg az a baj h hát te ugye nem lennél büszke ezekre a gonosz elkényeztetett lányokra, de azért hajtasz rájuk, húzod őket jobbra és irogatsz nekik. Szóval ezek után kritizálni őket kb semmi értelme:D

2023. okt. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!