Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 hete együtt vagyunk, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete együtt vagyunk, hogyan hozzam fel, hogy néha jól esne, ha valamit felesben fizetünk, vagy ő állna?

Figyelt kérdés
Teljesen egyértelmű (legalább is számomra), hogy az első randikon kérdés nélkül én fizetek mindent, de most már kezd idegesítő lenni, hogy nem volt még olyan dolog, amit ne én fizetnek. Vacsi, mozi, belépőjegy, kávézás, programok. Egyébként nagyon jól megvagyunk, nagy a szerelem, ezért is kérdezem, hogy hogyan hozhatom fel finoman, hogy főleg a drágább programokat azért felezhetnénk, vagy hát mindegyikünk megveszi a maga belépőjét. Mert nem a reggeli kávéról vagy péksütiről van szó nyilván.

2023. júl. 28. 08:40
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
100%
#50-én meg nem. Az a kapcsolat, amiben már csak azért vagyok benne, hogy legalább a szórakozásomat ne nekem kelljen fizetni, na abban én nem akarok már benne lenni. Én a magam részéről inkább lennék egyedül. De hát kinek mi a fontos.
2023. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
100%
#51 Értelek.A nők többségének egyébként tényleg ennyi a választási lehetősége, mert ilyen a férfi felhozatal.
2023. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
#52-erre írtam, hogy én inkább a magányt választanám akkor.
2023. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Hogyan kell felhozni? egyenesen és őszintén.
2023. júl. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
100%

'Egyetértek, szerintem sincs ilyen szabály, hogy az fizet, aki elhívja a másikat :D'


Hát ha a srác vetné fel, én tuti elvárnám, hogy ő is fizessen xD Ha meg Hawaii-ra akarna menni megmondanám, hogy csóró vagyok, de ha fizeti természetesen mehetünk xdd

2023. aug. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!