Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 hete együtt vagyunk, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete együtt vagyunk, hogyan hozzam fel, hogy néha jól esne, ha valamit felesben fizetünk, vagy ő állna?

Figyelt kérdés
Teljesen egyértelmű (legalább is számomra), hogy az első randikon kérdés nélkül én fizetek mindent, de most már kezd idegesítő lenni, hogy nem volt még olyan dolog, amit ne én fizetnek. Vacsi, mozi, belépőjegy, kávézás, programok. Egyébként nagyon jól megvagyunk, nagy a szerelem, ezért is kérdezem, hogy hogyan hozhatom fel finoman, hogy főleg a drágább programokat azért felezhetnénk, vagy hát mindegyikünk megveszi a maga belépőjét. Mert nem a reggeli kávéról vagy péksütiről van szó nyilván.

2023. júl. 28. 08:40
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
18%

A főzésnek nem csak anyagköltsége van, hanem az idő is, amíg elkészíti. Ezt is számold bele. Szóval vedd figyelembe, hogy az ő gesztusaival viszonozza a maga módján neked. Persze ettől még lehet, aránytalanul, ha hetente egy sütit süt, te meg háromszor elviszed étterembe. Milyen gyakran csinál ő valamit hozzád képest?


A mozis példa jó, én is ezt javaslom, hogy mondd neki, hogy amíg te ezt meg azt csinálod, megvenné a nasit? Szóval vezesd rá.

Illetve ha eddig sok étterem, költséges program volt, akkor javasolj helyette otthoni, vagy ingyenes programokat. És ha egy idő után felveti hogy szeretne fagyizni, étterembe menni stb, akkor mondd hogy nézze ki ő a helyet, köszönd meg a meghívást. Vagy itt fel lehet hozni azt, hogy szeretnéd felesbe. Akár azt is mondhatod, hogy te általában ennyit szász a szórakozásra, de szívesen elmész vele, ha van kedve ezekhez a helyekhez, de akkor azt szeretnéd felesben fizetni.

Végső soron pedig lehet egy őszinte beszélgetést kezdeni erről, ha nem veszi a lapot és magától nem ajánlja fel.

2023. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
15%

Én ezt így hoznám fel.

Figyelj, Kriszta.Sajnálom, hogy ezt fel kell hoznom, de beszélnünk kell az anyagiakról.

Sajnos én nem engedhetem meg azt magamnak, hogy minden programot egyedül én álljak.Arra van keret, hogy én is megetesselek, mikor nálam vagy, valamint hogy havonta egy mozit, strandolást kifizessek kettőnknek.Ha te több programot szeretnél ennél, akkor sajnos fizetned kell a saját részed.Beszéljük meg, hogy neked melyik opció felelne meg.

2023. júl. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%
Minek draga programokra menni, ha senki sem szivesen fizeti? Ezer mashogy is el lehet utni az idot.
2023. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
89%
En lanykent pont ezert nem szeretem, ha gyakran jarunk etterembe vagy programokra. Ha a pasi dobja fel, akkor nyilvan elvarnam, hogy fizesse is ki, ugyanis en magamtol nem szeretnek ilyen helyeken kolteni, egy mozi peldaul teljesen felesleges baromsag, meg beszelgetni sem tudtok kozben. Miert nem otthon filmeztek? Lehet o is jobban orulne neki.
2023. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
20%
#24-es, de ilyen esetben gondolom elmondod, hogy bocsi, én nem szeretnék ilyen helyre menni, inkább maradjunk otthon.
2023. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen alapon, ha felevtem a pasimnak, hogy jövő nyáron menjünk el Horvátországba, akkor azt mindenestül nekem kell fizetni, mert enyém az ötlet? :D


Könyörgöm, egy kapcsolatban nem annyira "elhívjuk" a másikat "randizni", inkább közös porgramokat szervezünk együtt. Attól, hogy a hétvégi elfoglaltság kiválasztásánál az általam javasolt mozi lett a befutó, még rohadtul nem kell kifizetnem mindent egyedül.

2023. júl. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
66%

Rém romantikus lenne, hogy ha eddig eljátszottad a gáláns férfit, és mindenféle programra vittedm, majd 3 hét után leülsz vele beszélgetni arról, hogy ideje lenne beszállni a költségekbe :D Ha velem csinálnád, egyrészt, baromi kellemetlenül érezném magamat, mint valami ingyenélő, másrészt furán néznék rád, hogy mi a fenéért kellettek ezen, ha nem engedheted meg magadnak és ilyen nyúlfarknyni idő után már szóvá teszed, pláne úgy, hogy én meg főztem rád, tehát azért volt ellentételezés, csak te centivel méricskélted ezek szerint :S Rendkívül illúzió romboló.

Ritkítsd a fizetős programokat, és legyen több olyan, ahol nem kell szórni a pénzt, aztán majd látod!

2023. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek, szerintem sincs ilyen szabály, hogy az fizet, aki elhívja a másikat :D
2023. júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
87%

19 és 27-el értek egyet. Most már ciki lenne előhozakodni ezzel ha 3 hétig vitted ide-oda és kaptad elő a pénztárcád. Egyszerűen ritkítsd a fizetős programokat. Vagy ebéd helyett fagyira hívd, hívd el magadhoz, főzz te is.

Ha ő hozza fel, hogy most már elmehetnénk moziba, akkor mondd fel, hogy hát a havi szórakozásra szánt keretem már kimerítettem, de ha állod a kukoricát, kólát, akkor megveszem a jegyeket, az még belefér. Vagy valami ilyesmi.. a lényeg, hogy spontán jöjjön fel, adja magát a dolog ne pedig leültesd és megdorgáld mint a rossz kisgyereket.

2023. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
78%
29- bocs, de szerintem meg ez a ciki :D Mi az, hogy kimerítetted a kereted?
2023. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!