Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 hete együtt vagyunk, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete együtt vagyunk, hogyan hozzam fel, hogy néha jól esne, ha valamit felesben fizetünk, vagy ő állna?

Figyelt kérdés
Teljesen egyértelmű (legalább is számomra), hogy az első randikon kérdés nélkül én fizetek mindent, de most már kezd idegesítő lenni, hogy nem volt még olyan dolog, amit ne én fizetnek. Vacsi, mozi, belépőjegy, kávézás, programok. Egyébként nagyon jól megvagyunk, nagy a szerelem, ezért is kérdezem, hogy hogyan hozhatom fel finoman, hogy főleg a drágább programokat azért felezhetnénk, vagy hát mindegyikünk megveszi a maga belépőjét. Mert nem a reggeli kávéról vagy péksütiről van szó nyilván.

2023. júl. 28. 08:40
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%

10

Nekem ez ugyanolyan lehangoló lenne, mintha a személyes higiéniát kellene megtanítanom a páromnak. (Nemrég volt erről egy kérdés, onnan jutott eszembe.) Szerintem ha bizonyos dolgok nem jönnek meguktól, pl: ügyelek a tisztaságra, nem vagyok agresszív, nem élősködöm máson stb., akkor kár beszélni ezekről. De ez persze csak az én véleményem.

2023. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
29%

3 hét után ezen problémázol? Tényleg olcsó jánosnak fogsz tűnni...Ugyan milyen drága programokra vitted ezalatt az idő alatt, ami most már sok? Te hívtad el ezekre? Mert ha igen, akkor joggal hitte, hogy így udvarolsz, és nem probléma. Ha nem bírod, lazíts, nem kell minden napra sokezres kiadást tervezni, meg étterembe vinni vacsorázni. Ha tetszik és jól megvagytok, most komolyan képes lennél odavágni neki, hogy kezdjen el fizetni, mert te úgy gondoltad, hogy letelt a grál lovag udvarlós (beetetés) időszak, és tulajdonképpen nem is vagy te ilyen nagyvonalú? 3 hét után... Nyilván alap, hogy egy idő után közösen kezdjenek a párok gazdálkodni, és együtt tegyék össze a dolgokat, de bakker, ez szánalmasan hangzik. Minek vitted drága programokra, ha 3 hét után már ezen problémázol?!

Mondjuk én sose vitettem magam úgy programokra, hogy nem ajánlottam fel, hogy fizetem a magam részét, vagy legközelebb akkor én hívtam (és fizettem) valahova, meg nem is futószalagon randiztam. Ezt mindenképp ciki szerintem felhozni, inkább ritkítsd a fizetős programokat, és most már kezdjetek otthoni programokban gondolkodni, együtt főzés, otthoni filmezés, aztán majd látod.

2023. júl. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
86%

De magàtòl nem mondja soha? Vagy bàrmi màssal nem viszonozza?


Ki érti a pasikat ... Én mondtam fizetem a részem szinte sértésnek vette, hogy ö a férfi.

De am ha fel se ajànlja akkor nàla ez a szokàs. Van olyan baràtnöm aki így él kb sosem fizet semmit a fizetését magàra költi tiptop a külseje. Dontsd el neked mi a jobb. Én nem fizetettek mindent màssal de emelett nem is telik 30 ezres fodràszra.

2023. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
100%
11: olyan ember nincs, akinek az értékrendje 100%-ban passzolna az enyémhez. Szóval ha mondjuk 90%-ban passzolunk, az egy jó alap, a többiben pedig igenis csiszolódni kell, eddig minden normális kapcsolatomban így volt. Ez nem azt jelenti, hogy nekem kell megtanítani, hanem azt, hogy igazodunk egymáshoz, ami egy párkapcsolatban igenis elengedhetetlen.
2023. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
100%

14

Kétségtelenül. És ha valakinek belefér, hogy alapvető emberi értékekre tanítsa a párját, akkor rendben is van. Én cssak azt mondtam, hogy BIZONYOS hiányosságok annyira kiábrándítóak, hogy sokunk inkább hagyja az egészet a francba.

2023. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
100%
15: itt nem feltétlenül erről van szó, simán lehet, hogy a hölgy az előző kapcsolataiban mást szokott meg, vagy a kérdező azt tette egyértelművé, hogy ő fizet és nem erőltette. Ezért lenne érdemes tisztázni, mert ha nem beszélnek róla, ki sem fog derülni, hogy miért van ez így.
2023. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező igen, egyértelműen jelezd neki. Vagy ahogy írtad, moziban kérd meg, hogy vegye meg addig a kukoricát, amíg te kifizeted a jegyeket. Ha nem veszi a lapot, vagy úgy tűnik, nem tetszik neki, akkor pedig jöhet az arról való beszélgetés, hogy te sem vagy milliomos és szeretnéd, ha ő is beszállna a költségekbe. Nő vagyok, de abszolút nem értek egyet azzal, hogy udvarlási fázisban a férfinek kellene fizetni. Lehet, hogy vannak nagymenő vállalkozók, akiknek ez belefér és ezzel akarják lekötelezni a nőt, de ez ugyanakkor kiszolgáltatottá is tesz, mert úgy érzed, tartozol neki valamivel. Szóval ha a lány nincs azon az értelmi színvonalon, hogy ezt észrevegye, akkor szólni kell neki.

Ha ebből konfliktus lesz, akkor meg gondolkodj el, hogy kivel szeretnél hosszú távon együtt lenni.

2023. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
81%
Azt írod, hogy ha nála vagytok, akkor csinál vacsit. Most az a bajod, hogy te meg elviszed külsős helyekre (téged mi akadályoz, hogy étterem helyett vacsorát főzz neki?), és szerinted az többe kerül, és nincs arányban a kettő? 3 hét után szerintem szánalmas ezt méricskélni, pláne, ha előtte te MEGHÍVTAD ezekre. Ezer oka lehet, hogy nem ajánlotta fel, hogy fizeti a részét, lehet, hogy úgy volt vele, hogy ő a főzéssel viszonozza, lehet, hogy kinézte belőled, hogy nem jelent problémát. Naponta jártok valahova, vagy mi a gond? Ő erőlteti ezeket, aztán veled fizetteti? Ne javasolj fizetős programokat, ha meg ő javasolja, akkor köszönd meg a meghívást, hátha veszi a lapot.
2023. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
78%

Ha Te szervezel egy közös programot akkor neked kell tisztában lenni a költségekkel(persze ezt előre közölheted a partnereddel), ha éppen le vagy égve, akkor menjetek sétálni kettesben és ne szórakozóhelyre menjetek vagy vendéglátó egységbe.

20 éve vagyunk együtt a párommal de soha nem fizetett még sehol ahova együtt mentünk, soha, ez a férfi dolga. Viszont ha elmegy bevásárolni vagy vesz nekem egy pólót nem azzal kezdi amikor hazajön, hogy éppen mi mibe került.

Tudom, hogy ha valami nincs vagy szűkösen áll rendelkezésre azt nem lehet elkölteni, le kell ülni és meg kell beszélni milyen jövedelemmel rendelkezel. Ha a Nő jobban keres nálad simán lehet hogy beszáll a költségekbe, de ennyi erővel ő is kérheti, hogy amikor kaját csinál neked akkor fizessed ki amit elfogyasztasz. Normális kapcsolatban ezt érzik a felek, és próbálják kompenzálni a költéseket a másik fél irányába. Végezetül annyit, hogy férfiként soha nem számoltam mennyit költök a partnereimre és amikor szakításra került a sor akkor nem csináltam mérleg zárást, hogy éppen hány millió forint távozott mellőlem....ez nem így működik. Amit adsz, azt önként adod, és senki nem kényszerít rá!!!

2023. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
88%
Annyit hozzátennék, hogy ha a lány főz, akkor viszont te is vedd ki a részed annak költségeiben. Pl te vidd a bort, desszertet.
2023. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!