Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 hete együtt vagyunk, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete együtt vagyunk, hogyan hozzam fel, hogy néha jól esne, ha valamit felesben fizetünk, vagy ő állna?

Figyelt kérdés
Teljesen egyértelmű (legalább is számomra), hogy az első randikon kérdés nélkül én fizetek mindent, de most már kezd idegesítő lenni, hogy nem volt még olyan dolog, amit ne én fizetnek. Vacsi, mozi, belépőjegy, kávézás, programok. Egyébként nagyon jól megvagyunk, nagy a szerelem, ezért is kérdezem, hogy hogyan hozhatom fel finoman, hogy főleg a drágább programokat azért felezhetnénk, vagy hát mindegyikünk megveszi a maga belépőjét. Mert nem a reggeli kávéról vagy péksütiről van szó nyilván.

2023. júl. 28. 08:40
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
5%
"De mit törődik egy férfi egy olyan nővel, aki mindent megold magának?"- tehát a férfi olyan nőt akar, akinek fizetni kell a szórakozását a te elméleted szerint. Hát, a kérdező szerint meg ezek szerint nem! Talán a férfiakat is meg kellene kérdezni erről, hogy kit akarnak inkább csak megdugni, aki tartja a markát a fizetős programokért és cserébe a szexet tudja felajánlani, vagy aki egyenrangú partnerként akar részt venni egy kapcsolatban?
2023. júl. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%
#39 Igaz, nem nekem címezted a hozzászólásod, de az ismerettségi körömből kiindulva a nők 99%-nak nincs szerencséje ilyen férfiakhoz.Csak sokan elhazudják az ellenkezőjét külvilágnak, de ha megkapargatod a felszínt, a végén mind ugyanaz a sztori.
2023. júl. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
100%
#41 Nem.A férfiak többsége egy ingyen cselédet, tip-top szexbabát akar INGYEN.Persze, ha nagyon jól néz ki a szexbaba, akkor azért mindig nyílik a buksza is.Így megy ez a valóságban.
2023. júl. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
100%
#43-akkor szerencsére én nem a többséggel vagyok együtt :)
2023. júl. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
100%

#44 Ezek szerint.Csak ne legyél vak a körülötted lévő világra, mert azzal magaddal szúrsz ki.

Én is szeretném, ha ismét ennyire naiv lehetnék.

2023. júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%

27-essel értek egyet, a legjobb szó rá az illúzióromboló.

Amúgy eskü, nagyon örülök neki, hogy nem most vagyok randizgatós fiatal nő.

2023. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
57%
#45-sajnálom, ha rossz tapasztalatod van a férfiakkal. De nem hinném, hogy önmagunk prostituizálása lenne erre a megoldás. Én amikor randiztam, a második randi után már felajánlottam, hogy fizetem a részem. Nem akartam, hogy adósnak érezzem magam, mert akkor már jogosan várja el a pasi a kompenzálást. Mondjuk sose szorultam rá a pasi támogatására, de ha túl drága programokat javasolt volna, akkor inkább lemondtam volna, mintsem elvárjam, hogy mindent fizessen. Nekem ez önmagam és a saját önbecsülésem miatt fontos nőként. Az, hogy ő hogy áll hozzá meg mit vár el, már egy más kérdés. Én is találkoztam kihasználó pasikkal, ezt valószínűleg kevesen ússzák meg.
2023. júl. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
100%

#47 Én házas vagyok.Nem tudom, egyáltalán elolvastad mit írtam?Azt írtam, hogy a környezetemben ezt látom, ezt mesélik a nők.Nagyon gáz a helyzet.

Én nem érzem magam prostinak attól, ha fizet a férfi a randin, amire elhívott.Elég alacsony önbecsülés kell hozzá, hogy valaki egy mozijegy elfogadásától prostinak képzelje magát.

Prostinak én akkor érezném magam, ha különböző vendégeimmel pénzért *sznék.De ugye akkor nem 3000-et kérnék már egy alkalomra, hanem egy 20 000-ast minimum 30 percre.

2023. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
67%
#48-nyilván én sem egy mozijegyről beszéltem. Nem tudom, hogy a te bejegyzésed volt vagy másé, de én arra kezdtem el reagálni, amikor azt írta valaki, hogy ő elvárja, hogy a férfi fizessen mindent, mert egyébként mit hozna a kapcsolatba a farkán kívül. Na, ez viszont már az a kategória nálam. Mivel mindenki anonim, lehet, hogy elbeszélünk egymás mellett.
2023. júl. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
100%

#49 Azt nem én írtam.De érteni vélem azt a hozzáállást is, még ha nyersen is fejezte ki magát.

Szerintem a legtöbb nő vágyik arra, hogy anyagi értelemben is számíthasson a párjára.

Az is igaz, hogy a legtöbb férfire nem csak anyagilag nem lehet támaszkodni, hanem jóformán semmilyen más szempontból sem.

Az is tény, hogy a legtöbb párkapcsolatban a nők nem is élvezik a szexet, mert a férfiak többsége még abban is béna, önző.

Tehát így általánosságban levetítve én azért értem, hogy ő hová akart kilyukadni.

2023. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!