Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 hete együtt vagyunk, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hete együtt vagyunk, hogyan hozzam fel, hogy néha jól esne, ha valamit felesben fizetünk, vagy ő állna?

Figyelt kérdés
Teljesen egyértelmű (legalább is számomra), hogy az első randikon kérdés nélkül én fizetek mindent, de most már kezd idegesítő lenni, hogy nem volt még olyan dolog, amit ne én fizetnek. Vacsi, mozi, belépőjegy, kávézás, programok. Egyébként nagyon jól megvagyunk, nagy a szerelem, ezért is kérdezem, hogy hogyan hozhatom fel finoman, hogy főleg a drágább programokat azért felezhetnénk, vagy hát mindegyikünk megveszi a maga belépőjét. Mert nem a reggeli kávéról vagy péksütiről van szó nyilván.

2023. júl. 28. 08:40
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
80%
Jó, hát lehet nem így megfogalmazva, hogy "keret", de mit tudom én. " Több ment el a hónapban progikra, mint általában, kicsit visszafognám magam, nem fogom tudni félretenni azt a fix összeget, amit szoktam ha tovább költekezem" vagy valami hasonló. Ha kicsit is értelmes a csaj, akkor az lesz a válasz, "hagy csak, ezt most én állom" ha meg megsértődik, abból is sokat le lehet szűrni.
2023. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem alap, hogy mindig a pasi fizet, de ha te ezt nem akarody nem baj, mondd meg neki, és ha így elhagy, (ami sanszos) mert lesz ezer masik, aki orommel fizet mindent, akkor nem pocsekoltad tovabb az idejét
2023. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy direkt csinálja, lehet, így szocializálódott. Én is így voltam. Csóró középsulisként 17 évesen összejöttem egy 26 éves sráccal, aki dolgozott és jól keresett. Szeretett velem programokra, étterembe járni, őt ezek kapcsolták ki és fel sem merült, hogy én fizessek(részéről sem), hisz tudta, hogy nincs miből. Olykor vett is nekem ezt-azt, pl ha ruhákat vett magának, mindig mondta, hogy próbáljam fel, ami tetszik, veszünk nekem is valamit. Gold diggerkedésnek nem mondanám, nem vagyonokat költött rám, nem volt milliomos és nem is erről szólt a dolog, szerettük egymást, 4 évig együtt voltunk, mellette nőttem fel mondhatni. Az utána lévő kapcsolatban így jártam mint a szóban forgó lány, de egyszerűen le sem esett a dolog, tényleg nem rosszból vagy kihasználásból csináltam. El is szégyelltem magam, mikor szóba hozta a srác egy idő után, hogy jól esne neki, ha néha én is meghívnám valamire.
2023. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
33%
32- nőként is elég taszító ez a hozzáállás. Ezt csak a pénzért szexelő, goldigger lányok állítják, egy egyenrangú kapcsolatra törekvő felnőtt nő biztosan nem így gondolja. De sok sikert a pénzes csávóidhoz.
2023. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell golddiggernek lenni ahhoz hogy elvárjuk hogy a férfi fizessen. Ha én fizetem magamnak a lakhatásom, kajám, számláim és még a szórakozásomat is, akkor mégis mit hoz a férfi az életembe? A farkát?
2023. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
17%

öööö, mondjuk a társaságát, a kedvességét, a szeretetét, a humorát, az intelligenciáját, a törődését???

Basszus, bocs de ez nagyon gáz hozzáállás, ezek szerint te mégiscsak valami anyagi előnyt vársz egy kapcsolattól.

2023. júl. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
100%
36: a férfiak többsége nem rendelkezik megfelelő érzelmi intelligenciával tehát milyen humorról, kedvességről, szeretetről, törődésről stb beszélünk? Reménytelen...
2023. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
100%
#36 De mit törődik egy férfi egy olyan nővel, aki mindent megold magának?Jajj, tudom, megdugja.Ami 10-ből 9 esetben azt jelenti, hogy csak a férfi élvezi, meg vehet még magának a nő fogamzásgátlót.Ez a valóság a kapcsolatok többségében.Bazz, bejött az élet.Érdekes, a prostikra meg az igazán tetsző nőkre sosem sajnálják a férfiak a pénzt.
2023. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%
37- elég gáz, hogy mégis velük vagy. És de, azért vannak olyanok, akik rendelkeznek ilyennel, csak ezek szerint neked nincs hozzájuk szerencséd.
2023. júl. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy bàrmi màssal nem viszonozza?"


Azt írta a kérdező (még valahol az elején), hogy amikor a lánynál vannak, akkor főz vacsit.

(Kérdező, amúgy a vacsi sem a fán terem, a kaja alapanyag is drága sajnos, és még dolgozik is vele.)

2023. júl. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!