Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magas, jó kiállású férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, jó kiállású férfiak, akik elmennek 40-es, 50-es túlsúlyos (sokszor kövér) nőkkel mennek el, azok mégis miért teszik?

Figyelt kérdés

Ha én magas lennék és jó testi adottságú akkor tuti a fiatal feszes nőket hajtanám (mint ahogy teszi is ezt a legtöbb ilyen férfi), de sajnos elég sokan elmennek ilyen lepukkant nőkkel, akiknek emiatt akkora egója van, mint a ház.


Mondjuk a legtöbb nő, ha szexelgetni akar össze-vissza, akkor mindenféle megerőltetés nélkül össze tud szedni férfias kinézetű férfiakat, akik sokkal magasabb esztétikumot képviselnek látványra, mint ő maga.


Mert azt még megérteném, hogy én mint átlag alatti testalkattal rendelkező 170 centi 65 kiló soványdagi ilyen nőknek kellek, ha épp szerencsém van, de hát még ők is alapvetően a jó pasikat várják el az élettől és SAJNOS meg is kapják.


De egyébként meg nincs is annyi jó pasi aki ennyi nőt kiszolgál, a maradék férfi meg egyszerűen nem kell senkinek max ha megerőlteti magát vagy ha megbízható segítőt jelent a nő életvitelének kiszolgására (málhásszamár effektus).


2023. jún. 11. 14:47
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%

#40 nekem ez a jó nő. 30 éve modell meg sportoló barátnőim voltak,imádtam a gazella testüket a kemény teniszlabda melleket... akkor



De most a ringó csípő a nagy lógós csecsek hoznal lázba


Az ember és az ízlése változik

2023. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

ja hogy 50-es vagy


hát anno 20-on pár évesen még én is undorral néztem amikor egy nő már akár 60 kiló is volt


mostmár meg már egy 60 kilós nőnek is örülnék.


mondjuk a 120 kiló extrém lenne, de lehet oda kell majd süllyedjenek az elvárásaim, hogy egyáltalán legyen valami nemi életem

2023. júl. 17. 18:09
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Az élet igazságos kérdező. 41 jókat kefél te meg recskázol. Tökéletes. És most nem rád fújok hanem szegény nőknek örülök akikhez te sosem érhetsz, nem érdemel senki ilyet mint te(ti).
2023. júl. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
43-as most örül hogy megmondhatta a nagy tutit, mert a saját életében nyilvánvalóan nem akkora ász;)
2023. júl. 17. 19:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!