Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magas, jó kiállású férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, jó kiállású férfiak, akik elmennek 40-es, 50-es túlsúlyos (sokszor kövér) nőkkel mennek el, azok mégis miért teszik?

Figyelt kérdés

Ha én magas lennék és jó testi adottságú akkor tuti a fiatal feszes nőket hajtanám (mint ahogy teszi is ezt a legtöbb ilyen férfi), de sajnos elég sokan elmennek ilyen lepukkant nőkkel, akiknek emiatt akkora egója van, mint a ház.


Mondjuk a legtöbb nő, ha szexelgetni akar össze-vissza, akkor mindenféle megerőltetés nélkül össze tud szedni férfias kinézetű férfiakat, akik sokkal magasabb esztétikumot képviselnek látványra, mint ő maga.


Mert azt még megérteném, hogy én mint átlag alatti testalkattal rendelkező 170 centi 65 kiló soványdagi ilyen nőknek kellek, ha épp szerencsém van, de hát még ők is alapvetően a jó pasikat várják el az élettől és SAJNOS meg is kapják.


De egyébként meg nincs is annyi jó pasi aki ennyi nőt kiszolgál, a maradék férfi meg egyszerűen nem kell senkinek max ha megerőlteti magát vagy ha megbízható segítőt jelent a nő életvitelének kiszolgására (málhásszamár effektus).


2023. jún. 11. 14:47
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
80%

Miért kell naponta kiírni hatszor ezt a kérdést?

65 kilós pasival én szóba se állok, nekem az gyerekméret. Minimum 80 kiló legyen, hogy ne roppantsam már össze, borzasztó mikor csapott tini válla van egy meglett férfinak. Legyen válla, hasa, combja, vádlija, mint egy férfinak. Tudom, te az a pasi vagy, aki a 65 kilóját is sokallja, szerintem meg a fejedben van a legnagyobb gond.

2023. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
95%
Ha neked nem kellenek lepukkant nők, nem mindegy, mekkora az egojuk?
2023. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
21%
Mert a pinát jó érzés használni akkor is ha kövér nőhöz tartozik.
2023. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
82%

Na most azért azt tisztázzuk, hogy hiába magas jó kiállású a pasi, attól még az is szottyos ötvenes akárhonnan is nézzük.

A másik meg az, hogy mindenki azzal jön össze akivel tud aki hajt rá.

Rám is hajtott már kevésbé tetszetős pasi, de úgy el csavarta a fejem hogy csak néztem. Nők is vannak bőven akik nem túl esztétikusak mégis úgy el tudják adni magukat mint piacon a rothadt gyümölcsöt. Marketing.

2023. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
41%

2 dolog miatt:

1, A férfiak ideálja nem annyira egyforma. Ha leültetsz 10 férfit, elég sokféle alkatú nő fog bejönni nekik. A nőkre ez nem jellemző.

2, A férfiak elvárásai nem irreálisan nagyok.

3, Sokaknak már csak ez jut, mivel a nőké viszont egyre nagyobb.


(Aztán most jön a szokásos hisztis nők támadása, akikkel csak ezen az oldalon találkozni. Apró extraként: Tegnap pont a városban lógtunk. Ott volt velünk egy pár, akiknél a srác fiatal, magas és vékony volt, a lány pedig erősen túlsúlyos és alacsony. Rajtuk kívül még 5 hasonló párost láttunk, de csak egy olyat, ahol fordított volt a helyzet. Elég érdekes volt.)

2023. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
93%
Írkálj még ki kérdéskéked, addig se robbansz fel:DD
2023. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
90%
Marha nagy mentális beszakadás történhetett nálad egy ponton ha neked semmit nem ártó nőktől sajnálod a párkapcsolatot. És még mennyire kell gyűlölnöd is szegényeket ha egy párkapcsolattól nekik nem járó egónövekedést is elképzelsz magadnak, a fene zsírjukat hogy valaki szereti őket és boldogok, mi? Gondolom kivagy tőle rendesen, hogy ezek az öregkövércsúnya nők se bagóznak rád mert nálad különbet kapnak, haha. Szánalom vagy! :D
2023. jún. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
35%
Egy dolog, hogy valaki magas, jó kiállású, de attól még lehet az arca nem jóképű. Vannak ilyenek, viszonylag magas vagy tényleg magas, kigyúrja magát és akkor látja, hogy szép nőknek még így sem kell. De dugni mégis a világ legjobb dolga, szóval megnézni nagyjából mi a legjobb, amit megkaphat és velük megy el.
2023. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
88%
Talán mert mindenkinek más tetszik. Nem mindegy neked hogy masok mit szeretnek? Sokan szeretik a duci nőket, akkor is ha ők maguk sportosak. Ebben nincs semmi rossz.
2023. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
81%

"De dugni mégis a világ legjobb dolga"


Sivár életed lehet, ha a farkad súrlódása a fénypont.

2023. jún. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!