Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magas, jó kiállású férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, jó kiállású férfiak, akik elmennek 40-es, 50-es túlsúlyos (sokszor kövér) nőkkel mennek el, azok mégis miért teszik?

Figyelt kérdés

Ha én magas lennék és jó testi adottságú akkor tuti a fiatal feszes nőket hajtanám (mint ahogy teszi is ezt a legtöbb ilyen férfi), de sajnos elég sokan elmennek ilyen lepukkant nőkkel, akiknek emiatt akkora egója van, mint a ház.


Mondjuk a legtöbb nő, ha szexelgetni akar össze-vissza, akkor mindenféle megerőltetés nélkül össze tud szedni férfias kinézetű férfiakat, akik sokkal magasabb esztétikumot képviselnek látványra, mint ő maga.


Mert azt még megérteném, hogy én mint átlag alatti testalkattal rendelkező 170 centi 65 kiló soványdagi ilyen nőknek kellek, ha épp szerencsém van, de hát még ők is alapvetően a jó pasikat várják el az élettől és SAJNOS meg is kapják.


De egyébként meg nincs is annyi jó pasi aki ennyi nőt kiszolgál, a maradék férfi meg egyszerűen nem kell senkinek max ha megerőlteti magát vagy ha megbízható segítőt jelent a nő életvitelének kiszolgására (málhásszamár effektus).


2023. jún. 11. 14:47
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

ÉRTEM én hogy mindenkinek más tetszik, de a jó nőknek valahogy sosem tetszik az alacsony satnya határozatlan puhatestű


;)

2023. jún. 11. 15:18
 12/44 anonim ***** válasza:
20%

1->

Ne bánts már meg ennyire valakit, sose tudhatod kinek milyen, ártatlannak tűnő megjegyzés lesz az utolsó csepp a pohárban.

Nekem is szarul esik hogy olyan dolog miatt nem kellek senkinek amin nem tudok változtatni, és pont ezzel még belém is rúgnak. Olyanok akik mondjuk nekem meg tetszenek.

2023. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
45%

10. Készültek erről felmérések, hogy a legtöbb ember szerint őszintén megvallva a szex a legjobb dolog a világon.


[link]

2023. jún. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
82%

A rossz nőknek sem, megnyugtatlak.


A felsorolt dolgokból változtass azon, amin tudsz.

2023. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
0%
7 A kérdéskiíró az sajnos egy nő:)
2023. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
10%

#15


Ez lehet, egyre több csaj tesz ki férfit lejárató kérdést.

2023. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
81%
16 Ez szerintem egyetlen személy, aki ezeket a kérdéseket kirakja. Nagyon jellegzetes, és a gyülölete az tapintható.
2023. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
6%

Amit en tapasztaltam, az, hogy a duci csajokban nincs az a magasfoku onteltseg, ami az europai nokre jellemzo. Az onteltseg csucspontja az az ukran no.


Hamarosan itt kelendoek lesznek az azsiai csajok.

Hogy miert? Onaluk fontos, hogy a ferfi is jol erezze magat. Europai noknel ez nem fontos. Itt nalunk feleljen meg a ferfi 1001 kovetelmenynek, a nok 99%-a meg csak fekszik az agyban, mint egy darab fa.


Jokepu, sportos 50-es vagyok, a felesegem 95 kg, ha pihentek vagyunk, 5 perc alatt orgazmusig tudom juttatni, nem kell 20 percig gyomoszolni.

Akik nem voltak duci novel, nem tudjak, hogy ok mit tudnak nyujtani, mindent megtesznek, hogy neked jo legyen.

2023. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
78%

"Ez lehet, egyre több csaj tesz ki férfit lejárató kérdést."


Ezt honnan tudod? Moderátor vagy?

2023. jún. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
90%

Mi az, hogy sajnos? Ennyire savanyú a szőlő?

Mindenkinek a magánügye, hogy kivel jön össze meg kivel nem! Ha egy jóképű, magas fickó és egy duci nő tetszenek egymásnak és összejönnek, az az ő magánügyük, legyenek boldogok, senkinek semmi köze hozzá.

2023. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!