Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A túlsúlyos emberek igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlsúlyos emberek igénytelenek. Ez a mondat után folytatnátok az ismerkedést?

Figyelt kérdés

“A túlsúlyos emberek igénytelenek.

Mert az igényesség nem abban mutatkozik meg, hogy minden reggel felkelek és egy kiló vakolatot teszek az arcomra. Az igényesség nem merül ki abban, hogy tiszta a ruházatom,cipőm.

Bizony a testünkkel és a lelkünkkel is foglalkozni kell.

Akit nem érdekel, hogy hogy nèz ki az egy depressziós, szorongó ember.

A jelenben èl és kifogásokat keres.”


Ez a teljes monológ amit leírt.


2022. máj. 14. 15:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
20%

"A túlsúlyos emberek igénytelenek."


Ez így igaz. Én szeretem ha egy nőn van cici-poci-popsi. Jöhet a pihepiha háj. De ez 5-10 kiló husi. A túlsúly az ennél jóval több. Állja már meg valaki az evést, hogy ne legyen ekkora és közben mindene összér, bepállik... 🤮🤮🤮🤮🤮

2022. máj. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%
Nem mind, de alapvetően teljesen igaza van. Van albérletem és köver embernek, kövér családnak nem adjuk ki.
2022. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

Kissé nyers és leegyszerűsítő (vannak, akik ugye tényleg betegség / gyógyszer mellékhatás miatt túlsúlyosak), de személy szerint nagy vonalakban egyetértek vele.

Ha ezt rád értette, kérdező, akkor nincs értelme tovább folytatnod vele az ismerkedést. Nem egymást keresitek.

2022. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
2! 😂😂😂😂 -köszi rég röhögtem ekkorát!
2022. máj. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Van benne igazsag.
2022. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem rám értette. A hölgy a tágabb baráti társaságom “tagja”. Nekik van egy csak”csajok” csoportjuk, ebbe a csoportba írta be ezt.

Amit nekem átküldtek.

Egy amugy túlsúlyos lány.

2022. máj. 14. 15:48
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Fordítva is nézhetjük: a vékony emberek minden valószínűség szerint nem esznek eleget, ezért betegesek. -a vicc az, hogy ezt még klinikai vizsgálatok is igazolják, szigorúan egészségügyi aspektusból nézve az enyhe túlsúly a legjobb, mikor valakin van kb. 10kg súlyfelesleg. Mert pl. betegség esetén van miből vesztenie, nem sok izomtömeget épít le a szervezet, mert van zsírtartalék is.
2022. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Ez miért is társkeresési kérdés?
2022. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem folytatnám az ismerkedést, hiába nem vagyok kövér. Aki ezzel foglalkozik, más embereket szól le, az korlátolt, ostoba személy.
2022. máj. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Udvarolok neki, azert.
2022. máj. 14. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!