Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » "Neked csak hagyni kell"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Neked csak hagyni kell" mondat három randi után? Jól érzem, hogy red flag?

Figyelt kérdés

Korábban volt két szexkapcsolatom, mind a kettőnél az történt, hogy én elkezdtem ragaszkodni, többet akartam. Ezért megfogadtam, hogy soha többet.

Most egy ideje írogatott egy régebbi barátom és folyton ráakart venni, hogy szexeljünk. Mondtam, hogy én komolyabbat keresek, nem akarok ilyen "barátság extrákkal" témát... Erre hogy akkor randizzunk. Fura volt, mert előtte azt hangoztatta, hogy neki kapcsolat aztán nem kell. De annyira mondta, meg próbálkozott, hogy végül belementem.

Háromszor már randiztunk, jól érzem magam vele, jókat beszélgetünk, nagyon érdeklődő. De közben meg olyanokat kérdez, hogy meddig kell még randizzunk, hogy lefeküdjünk, vagy hogy legalább ha már szex nincs, petting, meg képküldözgetés lehetne.

A múlt héten is beteg voltam végig, tegnap átjött. Aranyos volt, mert hozott ebédet, vett fánkot is a kedvenc helyemről, de mikor összebújtunk, próbált a bugyimba nyúlni (szó szerint). Mikor mondtam, hogy most ezt ne, mert tényleg rosszul vagyok, a közérzetem is rossz, akkor elkezdett azzal jönni, hogy nekem csak hagyni kell és feküdni, nem kell semmit csináljak, ha nem akarok...


Azt érzem, hogy ő csak azért jött ezzel a kapcsolatosdival, meg hogy randizzunk, hogy lefeküdjünk. De én meg nem erre vágyom.


2021. szept. 20. 18:14
 1/10 Noren1989 ***** válasza:
88%

Ja. Bàr azért màr a meddig kell még talàlkozagtnunk résznél kidobàsérett lett volna.


Nem lehet, h elterjedt a faluban,h szereted a faxt?

2021. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aztamocskos, ebben a sztoriban nemcsak a "neked csak hagyni kell" című mondat a red flag, hanem az egész magában. Jézusom.
2021. szept. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
"Szerintem ez a megmondtam , hogy nem akarok semmit" vagy valami ilyesmi kèrdèses faxi
2021. szept. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok, eddig összvissz 3 emberrel feküdtem le az életem során. Nem hinném, hogy ez akkora szám, aminek híre menne (főleg Budapesten).
2021. szept. 20. 18:21
 5/10 A kérdező kommentje:
3-as, nő vagyok.
2021. szept. 20. 18:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól érzed, ő csak azért próbál a kedvedben járni, hogy lefeküdj vele.
2021. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jól látod a dolgokat.

Ő az elejétől kezdve csak a szex miatt teszi a szépet neked.

Inkább mond meg neki, hogy ez így nem működik.

Ráadásul ilyen kijelentéssel egy úriembert fogtál ki.

2021. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Te miért vagy ennyire naiv?😀


Ne haragudj, de az elejétől látszik hogy csak szexre megy. Ez a meddig kell várni is erre utal. Egyértelmű.


Kedves tőled higy elhiszed hogy nem, pedig de.

Szexet akar és hidd el amint megkapja, előbb-utóbb eltűnik.

2021. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 harebell ***** válasza:
100%
Az egész viselkedése "red flag", nem csak az a mondat.
2021. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 moozygoo ***** válasza:
Csak kettyinteni akar, nem is értem mit hiszel.
2021. szept. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!