Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ez a mondat elhangzott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez a mondat elhangzott, akkor már soha többé nem fogunk beszélni?

Figyelt kérdés

"so, now just leave me alone"

Vasárnap este vesztünk össze és azóta nem beszéltünk.

Mondtam az elején már, hogy ne legyen több barátságnál, mert csak tönkreteszi a kapcsolatunk és valóban, kezd egyre rosszabb lenni a dolog, ami oda fajult, hogy nagyon összeszólalkoztunk és kb úgy adta elő, mintha ezt a dolgot én akartam vagy erőltettem volna, holott az elején megmondtam, hogy nem jó ötlet a barátságunkat tönkretenni érzelmekkel és testiséggel.Most utólag meg rám keni, hogy az én hibám. Nem értem a férfiakat.



2018. nov. 14. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Várj, előkapom a kristálygömbömet
2018. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem tök mindegy hogy ki mit mondott és mikor. A "just leave me alone" egyértelmű. Hagyd békén...
2018. nov. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!