Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak a nők képesek arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a nők képesek arra, hogy két chates mondat alapján megítéljenek egy személyt?

Figyelt kérdés

És utána tiltság?

Férfiakról nem hallottam ilyesmit.


2022. jan. 11. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Épp tegnap "ítélt meg" egy férfi még ennél is kevesebb alapján: facen 1 db kommentjére nyomtam egy reakciót, ő meg rám írt hogy megpróbáljon "jellemezni". :D

Vannak gyökér emberek, nem kell velük foglalkozni.

2022. jan. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem női, hanem emberi dolog. Egy kutatásban megállapították, hogy átlagosan már 5 mp alatt kialakul az első benyomás. Nyilván ez élőben, de vehetjük úgy, hogy ez olyan, mint chat-en az első pár mondat. Ráadásul ez hosszabb távon se változik jelentősen az esetek nagy részében, szóval ahhoz képest, hogy milyen gyors, általában egész jó szokott lenni. Így működik az agy, gyorsan próbál döntéseket hozni.

Társkeresőn meg azért a nőkre jellemzőbb, hogy tiltják a másikat, mert te eldöntöd, hogy kinek akarsz írni, ő meg eldönheti, hogy akar-e veled beszélni vagy sem. Nálam mondjuk nyomós ok kell ahhoz, hogy valakit tiltsak.

2022. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

2


Ez jellemező az átlag és átlag alatti intelligenciájú emberekre, úgy érted?


Mert borzasztóan butaságnak tűnik az egész. Intelligens ember ezt felül tudja írni biztosan.


Például kitesz magáról egy bikinis képet (vajon miért tesz ki ilyet?) és én ráírok, hogy szia! jó kép! erre töröl mindent. Újra ráírok, hogy Szia! Hogy vagy? Erre letilt!


Ki érti az ilyeneket?

2022. jan. 11. 14:59
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem már a képem alapján elkezdenek előítéletes módon leírni... "A szeme sem áll jól" "puncivadász", stb... Szóval igen, a csajok általánosítanak - sajnos ... De aki tovább "merészkedik" az ismerkedésben, az (nálam pl mindig) rájön, hogy tévedtek és sokszor bocsánatot is kérnek, hogy így ítéltek meg..
2022. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok és nem, ez általános, intelligencia szinttől független. Nem azt írtam, hogy később nem íródhat felül, mert nyilván kiderülhet később, hogy téves volt az első benyomás, csak azt, hogy többnyire nem változik jelentősen, vagyis viszonylag jól működik ahhoz képest, hogy 5 mp mennyire kevés.

Persze élőben azért is működik ilyen jól, mert ott sok tényezőt figyelembe lehet venni (nem tudatosan persze). Külső, öltözködés, testbeszéd és sok egyéb apróságot.

Társkeresőn ezzel szemben van pár fotó, egy adatlap meg ugye az a pár mondat, ami alapján döntött az illető.

Ennél a szituációnál, amit írtál, valószínűleg az nem tetszett neki, hogy azzal kezdted az egészet, hogy a bikinis fotójára reagáltál. Vagy ha nem Tinder, ahol már előzetesen ő is jobbra húzott, csak simán ráírtál, akkor az is lehet, hogy nem jöttél be neki és ennyi volt az indoka.

2022. jan. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5


Nem volt képem feltöltve semmi. Ez chaten volt ahol a csevegés a lényeg.


Neki meg csak egy bikinis fotója volt.

2022. jan. 11. 15:27
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem pont ma tituláltak tömeggyilkos, pszichopatának egy kérdésem alapján, amire egyáltalán nem adtam okot :D
2022. jan. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan kezdő mondat, amit semmivel nem lehet felülírni.
2022. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6-os, értem, ez esetben nem tudom az okát, mivel ha valaki csak bikinis fotót tölt fel magáról, akkor várható, hogy erre fognak reagálni. Mindenesetre egy ilyen alapján ne vonj le messzemenő következtetéseket és ne vedd magadra. Lehet rossz napja volt, lehet előtte már kapott 5 ilyesmi üzenetet, nem lehet tudni, de nem kell vele foglalkozni.
2022. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"valószínűleg az nem tetszett neki, hogy azzal kezdted az egészet, hogy a bikinis fotójára reagáltál. "


Nőként írom, hogy aki bikinis fotót rak ki, az mégis mire számít?

2022. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!