Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A túlsúlyos emberek igénytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlsúlyos emberek igénytelenek. Ez a mondat után folytatnátok az ismerkedést?

Figyelt kérdés

“A túlsúlyos emberek igénytelenek.

Mert az igényesség nem abban mutatkozik meg, hogy minden reggel felkelek és egy kiló vakolatot teszek az arcomra. Az igényesség nem merül ki abban, hogy tiszta a ruházatom,cipőm.

Bizony a testünkkel és a lelkünkkel is foglalkozni kell.

Akit nem érdekel, hogy hogy nèz ki az egy depressziós, szorongó ember.

A jelenben èl és kifogásokat keres.”


Ez a teljes monológ amit leírt.


2022. máj. 14. 15:33
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%
Tehát a tulsulyos lány nevezte magát igénytelennek?
2022. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 FoxtrotLidérc ***** válasza:
91%
Nem vagyok hajlandó fitnessznácikkal szóbaállni. Elfogadom, hogy van egy véleménye, de az életteremen kívül legyen véleménye. Ennyi.
2022. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

Én alapból nem barátkoznék ilyen társasággal a helyében. Rühellem az olyan embereket, akik attól érzik magukat valakinek, hogy másokat fikáznak. Legyen az bármilyen megközelítésben.

Amúgy vicces, hogy az ilyen ítélkezést majdnem biztosan olyan emberek írják, akik soha nem voltak kövérek, vagy ha mégis, társadalmi nyomásra fogytak le, így készpénznek és igazságnak veszik a saját vélt véleményüket.

Persze mindenkinek megvan a saját véleményhez való joga. Csak én nem barátkozok ilyen emberekkel.


"Akit nem érdekel, hogy hogy nèz ki az egy depressziós, szorongó ember."


Ez a legnagyobb ostobaság. Nekem inkább pont a társadalmi és/per baráti kör/ellenkező nem miatt kényszeresen edző/fogyókúrázó emberekről jut ez eszembe.

Félreértések elkerülése végett: nincs gond se a sportolással, se az edzéssel, se a fittséggel. Csak egyes emberek az életmódjukat az egyetlen elfogadható/élhető alternatívának gondolják és mindenkit lenéznek, aki nem hasonlít rájuk. Ez egy fajta sportsznobizmus. Ettől pedig rosszul vagyok.

2022. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
26%

Nem, a tulsulyos emberek anyagcserezavarral es/vagy hormonalis zavarral kuzdenek, es a jo kis magyar egeszsegugy csak annyit tud, hogy passzolgatja mindenfele vizsgalatokra, aminek se eleje se vege. A keleti tradicionalis gyogyaszat (marmint nem az europai kamu verzio, hanem az igazi) legalabb annyit elert, hogy nem egy heten ketszer megyek a budira, hanem naponta, mint a normalis emberek.....



37F incel

2022. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
36%
Azért van átmenet a fitnesscica és a dagadt között. Nekem kifehezetten szimpatikus, hogy számít neki, higy ne legyen egészségteken. Mondhat akárki akármit,.az elhízás igenus egészségtelen és azt mutatja, hogy az ember cseszik annyit adni magára, hogy ne zabáljon össze vissza, vagy elmenjen mozogni. Ez nyilván nem vonatkozik azokra, ahhol valami gyógyszer vagy betegség a túlsúly oka, de többségben nem erről van szól. Annak a válaszolónak aki szerint a vékonya nem esznek elegwt, annak írom, hogy a vékony nem egyenlő az anorexiással. Úgy is lehet normálisan enni, hogy nem leszel kövér. A megfekelő étkezés nem az, higy össze vissza eszel, minden szart ami eléd kerül
2022. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Valóban rengeteg egészségügyi oka lehet annak,ha valaki elhízott.Az viszont szánalmas magyarázat volt az egyik ismerősöm részéről,hogy genetikai oka van annak,hogy a családjukban apa,anya,gyerekek,mindenki kövér,mert hogy a nagyszülők és a testvérek is ilyen nagydarabok.Az eszébe sem jutott az illetőnek, hogy hibás étkezési mintát hoztak otthonról,amin lehetne változtatni.De nem,egyszerűbb megmagyarázni,hogy genetika.
2022. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!