Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ennyire perverz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire perverz jóképű pasi, akik képesek teljesen ronda, gyakran erősen túlsúlyos nőkkel is kezdeni?

Figyelt kérdés

Marha idegesítő jelenség, mert normális esetben nekünk szar pasiknak kéne kezdeni ezekkel a nőkkel, de sok macsó elviszi őket is...

F/31


2022. máj. 28. 09:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Van baj a fejedben, nem is kicsi.


Nos...

Miből szűröd le, hogy kinek van perverziója, és kinek nincs?

A gondolkodásod meg nagyjából 40-es IQ-t tükröz.

Tudod, a szépség egy nagyon szubjektív fogalom. A szerelem pedig messze több, mint külsőségek összege. Nálad mondjuk nem, de érzelmileg fejlettebb emebreknél igen.

2022. máj. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Az ilyenek előtte vekony deszkákkal voltak. Általában azok kezdik el preferálni a női idomokat akik korábban nem kapták meg.
2022. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert egy jóképű pasi is lehet önbizalomhiányos. Az ilyen ember meg abban a téveszmében hisznek, hogy az előnytelen külsejű nőket könnyebb megkapni.


Egy másik részük meg kifejezetten fatfan, tehát ő azokhoz vonzódik.

2022. máj. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem idomokról van szó, hanem zsírbüféről. Akkora darab nőket látni kifejezetten jóképű pasikkal is hogy döbbenet. Nyilván a zsírmaca egója ettől baromira hízik is..
2022. máj. 28. 09:50
 5/15 A kérdező kommentje:

AZ első válaszoló okoskodása.... nem szubjektív, ha az lenne akkor csomó hulladék kinézetű pasit is látnánk nőkkel, hiszen szubjektív a szépség valaki őket is jó palinak tartaná..


De nem látjuk. Nem jönnek szembe sehol a szar pasik nőkkel.

2022. máj. 28. 09:52
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavar ez téged??? Te ugyse akarsz tőlük semmit! Arrol nem beszelve, hogy van akinek egyszerüen ez jön be és kész! De ettől ez még nem perverzio! Vagy akkor ezen az alapon, az is perverzio,ha neked meg csak a vékony nők jonnek be. Vékonyfetisiszta vagy
2022. máj. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
6: hogyne akarnék. szar pasiként én kifejezetten csúnya nőkre célzok. de a jó pasik lenyúlják gyakran őket is előlünk...
2022. máj. 28. 09:59
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Fu, vakóban létező jelenség.

Tegnap nem tudtam eldönteni, hogy a sportos, magas, helyes, kigyúrt csávó most a húgával van vagy az a csaja lenne.. Az spec. nem volt kövér, de elég ronda. (elnézést, de nem fogok itt a gyiken álszenteskedni, szemem meg van, szóval lehet lepontozni érte ;))


Olyat is láttam h hasonló kategória kövér nőkkel.

Aztán arra jutottunk, hogy valszeg egyrészt az lehet, amit feljebb is írtak: önbizalomhiány. Sok pasi pont ezért gyúr meg figyel oda magára.


A másik oka, ha pl annyira nem képes mást nyújtani, vagy ha megszólal a és a kapa kiesik a szájából, vagy buta mint a föld, érted, és normális, csinos, intelligens nőnél esélye sem lenne, mert annak nem elég az, hogy jól néz ki és cső.. :D lehet nem is lehet vele beszélgetni.


Így maradnak ezek az "egyszerűbb", nem túl szépséges lányok, akik örülnek, hogy végre összejön, meg hogy jó pasi.


Tudom, tudom, csúnya vagyok a véleményemmel, lehet lenyomkodni, de légyszi ha vétózzátok, akkor érveljétek is meg, miért gondoljátok másképp, és szerintetek mi van mögötte.. ;) Köszi.

N

2022. máj. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd valahogy az állításodat, mert számomra kitalációnak tűnik. Én nem igazán látok ilyesmit, és ronda (bár nem túlsúlyos) nőként soha semmilyen jó pasi (de még nem jó se) nem piszkált volna meg még bottal sem.
2022. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9: Ezt látom az utcán nap mint nap. Nekem inkább az tűnik mesének hogy téged sose piszkált meg senki, ilyen nincs.

A legrondább nőkre is másznak férfiak.

2022. máj. 28. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!