Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van ennyire perverz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyire perverz jóképű pasi, akik képesek teljesen ronda, gyakran erősen túlsúlyos nőkkel is kezdeni?

Figyelt kérdés

Marha idegesítő jelenség, mert normális esetben nekünk szar pasiknak kéne kezdeni ezekkel a nőkkel, de sok macsó elviszi őket is...

F/31


2022. máj. 28. 09:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

És az fel sem merül bennetek, hogy az jó pasi nem felszines, és a belsőértékek fontosabbak számár!?


Nem járnek olyan pasival mint te! Akinek csak azért kellek, mert "nincs jobb" - Ezt egy nő nagyon hamar megérzi!

2022. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ahogy egy ronda srácnak is inkább a sportos szép nők tetszenek, úgy a kövér zsírdisznó lányoknak is a sportos jóképű férfiak.
2022. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, most kapaszkodj.

Ismerek egy nagydarab, túlsúlyos, átlagos arcú nőt, aki a párjával szokott jönni a munkahelyemre.

A pasi jóképű, átlagos alkatú. Gyerekük is van.

Normálisan kommunikálnak, szeretik egymást.

A csajnak olyan személyisége van, ami a pasit vonzotta.

Ennyi a titka.


Miért kéne a te ízlésed szerint összepárosítani az embereket?

Nem csak te létezel a bolygón.

Ahány ember annyi ízlés és preferencia.

2022. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ja, le lettem pontozva mert itt a "csak a belső számít, minden kigyúrt pasi nyilván olyan kis érzelmes aki csak a belső értékekre hajt" válasz jöhet szóba, máskülönben felszínes vagy.


Hadd linkeljem be a most látott példát, nyilván hlyeséget írtam, tessék:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Csak egy példa, gyikes univerzumon kívül a valóságra.. ;)

2022. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát, én jobban szeretem a sikeres férfiakat. - valamint, nekem az olyan férfiak vonzóak, akik nem csak azéet kezdeményeznek, mert "max ez jutott", hanem mert tényleg vonzónak talál...
2022. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!