Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magas, jó kiállású férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, jó kiállású férfiak, akik elmennek 40-es, 50-es túlsúlyos (sokszor kövér) nőkkel mennek el, azok mégis miért teszik?

Figyelt kérdés

Ha én magas lennék és jó testi adottságú akkor tuti a fiatal feszes nőket hajtanám (mint ahogy teszi is ezt a legtöbb ilyen férfi), de sajnos elég sokan elmennek ilyen lepukkant nőkkel, akiknek emiatt akkora egója van, mint a ház.


Mondjuk a legtöbb nő, ha szexelgetni akar össze-vissza, akkor mindenféle megerőltetés nélkül össze tud szedni férfias kinézetű férfiakat, akik sokkal magasabb esztétikumot képviselnek látványra, mint ő maga.


Mert azt még megérteném, hogy én mint átlag alatti testalkattal rendelkező 170 centi 65 kiló soványdagi ilyen nőknek kellek, ha épp szerencsém van, de hát még ők is alapvetően a jó pasikat várják el az élettől és SAJNOS meg is kapják.


De egyébként meg nincs is annyi jó pasi aki ennyi nőt kiszolgál, a maradék férfi meg egyszerűen nem kell senkinek max ha megerőlteti magát vagy ha megbízható segítőt jelent a nő életvitelének kiszolgására (málhásszamár effektus).


2023. jún. 11. 14:47
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:

ja értem


de ha a dicaprio 20 éveseket tol, akkor meg kapja az ívet


kettős a mérce

2023. jún. 11. 15:43
 22/44 anonim ***** válasza:
93%
19 Nem, csak ha figyelmes vagy lehet látni. A gyülöletet meg lehet érezni belőle.
2023. jún. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
89%
És érdemben mi történt azon kívül DiCaprioval, hogy viccelnek vele?
2023. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
82%

Incelkék is rendszeresen adják ki magukat nőnek (sztem bőven többször, mint fordítva) és nyomják a fejükben létező csúnya-gonosz nő stílust, hogy ezzel is le tudják járatni a nőket meg tudjanak mutogatni, hogy "Látjátok?? Én bezzeg megmondtam." Szánalmas.

Erről a kérdésről illetve a kérdező kommentjeiről viszont ordít, hogy pasi írta ki.

2023. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
25ös most kajak büszke rá hogy üritésre használják férfiak
2023. jún. 11. 16:32
 26/44 A kérdező kommentje:

pedig ha tudná, hogy milyen egyszerűen javíthatna az életén:


egyszerűen csak abba kellene hagynia a zabálást;)


persze tudjuk mi hogy gyógyíthatatlan betegség miatt kövér

2023. jún. 11. 16:57
 27/44 anonim ***** válasza:
68%
"Rózsa Sándor (helyett a kérdező) a lovát (helyett a trollját) ugratja"?
2023. jún. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
A probléma a te hozzáállásoddal van.
2023. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
mert nekik tetszenek.
2023. jún. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
27%
En nem nyúlnek dagadthoz. Izzad, bepállik, budos. Gombás. Es mozogni sem tud ugy . Mindene mozog lovaglás kozbem
2023. jún. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!