Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Magas, jó kiállású férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, jó kiállású férfiak, akik elmennek 40-es, 50-es túlsúlyos (sokszor kövér) nőkkel mennek el, azok mégis miért teszik?

Figyelt kérdés

Ha én magas lennék és jó testi adottságú akkor tuti a fiatal feszes nőket hajtanám (mint ahogy teszi is ezt a legtöbb ilyen férfi), de sajnos elég sokan elmennek ilyen lepukkant nőkkel, akiknek emiatt akkora egója van, mint a ház.


Mondjuk a legtöbb nő, ha szexelgetni akar össze-vissza, akkor mindenféle megerőltetés nélkül össze tud szedni férfias kinézetű férfiakat, akik sokkal magasabb esztétikumot képviselnek látványra, mint ő maga.


Mert azt még megérteném, hogy én mint átlag alatti testalkattal rendelkező 170 centi 65 kiló soványdagi ilyen nőknek kellek, ha épp szerencsém van, de hát még ők is alapvetően a jó pasikat várják el az élettől és SAJNOS meg is kapják.


De egyébként meg nincs is annyi jó pasi aki ennyi nőt kiszolgál, a maradék férfi meg egyszerűen nem kell senkinek max ha megerőlteti magát vagy ha megbízható segítőt jelent a nő életvitelének kiszolgására (málhásszamár effektus).


2023. jún. 11. 14:47
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:

hát most nem úgy dagadtról beszélek hogy morbid módon el van hizva, hanem massziv popsi nagy mellek stb, de nőies alkat.


én személy szerint nagyon nem szeretem amikor szúrnak a csontok

2023. jún. 21. 22:05
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

18 as!

Szoval azert jo mert kicsik az igenyei? Mert kicsi az önbizalma es ezzel visszaeltek

H a dagadtnak eleg 5 perc

2023. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
47%

31# masszív popsi, nagy mellek, az szimplán masszív dagadt.

És ez rohadt messze van a szúró csontoktól.

Az a szép amikor vékony a nő és picit formás is hozzá.

2023. júl. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:
oke de nekem még ez is elerhetetlen hogy csak siman dagat legyen
2023. júl. 15. 11:50
 35/44 anonim ***** válasza:
63%
Itt inkább az a kèrdès, hogy mièrt megy el bárki is, 40-es, 50-es vènemberekkel? Bármikor lehet találni fiatalabbat, még nyugdìjaskènt is.
2023. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
73%

Én 196 cm, vizilabdáztam, úsztam 20 évet, de ma is sportolok. Volt jó pár sportoló és sportosabb nőm, modellek is. De egész egyszerűen ha meglátok egy nagymellű, nagyfenekű széles csipőjú nőt akinek még hasa is van, elolvadok és már azon gondolkodom hátulról jó csattogósan és kapaszkodom a husos seggébe és ááhhh. végem :) Vagy a melleit az arcomba tolja lovsglás közbe, vagy farkam a hatalmas mellei közé veszi és leszopva mellszexel...


Vékony meg a sportos nők esetében nem éreztem ilyet, pedig azért volt olyan köztre amelyik oda tette magát és lesikította a falról a tapétát is....

2023. júl. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:
hát jólvan koma de itt gondolom te sem a 100 kilósakról beszélsz hanem a J-Lo kivitelről
2023. júl. 16. 21:24
 38/44 anonim ***** válasza:
55%
35 os. En szeretem az 50 es pasikat. Sarmosak..
2023. júl. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

#37


De koma arról


A mostani barátnöm egy 165cm 120 kilós giga mellű kebelcsoda jó nagy husos seggel csipővel, arányos nem lógós pocakkal, porcelán baba arccal.

2023. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
hát nem baj....leaglább meghagyod a többinek a jó nőket
2023. júl. 16. 22:46
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!