Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólna egy extrém túlsúlyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna egy extrém túlsúlyos nő,ha egy férfi leszólítaná az utcán,hogy tetszik neki?

Figyelt kérdés

Többször volt már,hogy kísértést éreztem eziránt,de nem tettem meg.

Ciki a hölgynek,ha így ismeretlenül megszólítják? Hogyan reagálhat?

Amúgyis ritkán látok akkora nőt,amekkora az ideálom./170-180 kg+/

nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra.Privátban is nyugodtan írhattok.



2022. máj. 1. 16:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Biztos tetszene neki
2022. máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Unottan konstatálná, hogy már megint egy hülye fétises.
2022. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt hinné, hogy hülyéskedsz.
2022. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt szólná, mint egy csúnya férfi, ha egy nő leszólítaná... Nem hinné el, hogy igaz.
2022. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Elég ellentétes vélemények.Ha nagyon sovány nőt szólítanak le,az is fétisesnek gondolja az illetőt? Vagy ha nagyon kis mellű,fiús lányt? Ő is fétises?
2022. máj. 1. 16:48
 6/14 A kérdező kommentje:
A 2.-nak írtam előbb.Én is attól félek,hogy ugratásnak tartaná.Annyian cikizik a nagyon kövér nőket.
2022. máj. 1. 16:50
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem, ha egy szép nő leszólítana, azt hinném, hogy valahogy pénzt akar kicsalni tőlem, vagy a barátnői előtt akar szívatni, hogy röhögjenek rajtam. Csúnya férfi vagyok
2022. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

Egy helyen dolgozó nőt szólítottam le.

Zavarba jött, de utána szexeltünk többször

2022. máj. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jól csináltad! Azért ez más,mintha teljesen idegent szólítasz le az utcán.
2022. máj. 1. 17:12
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem kb 2x szólítottak le utcán, legalábbis ennyire emlékszem. Mindkétszer zavarba jöttem, de én egyébként is gátlásos vagyok, súlytól függetlenül (átlagos testsúllyal is az voltam)
2022. máj. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!