Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólna egy extrém túlsúlyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna egy extrém túlsúlyos nő,ha egy férfi leszólítaná az utcán,hogy tetszik neki?

Figyelt kérdés

Többször volt már,hogy kísértést éreztem eziránt,de nem tettem meg.

Ciki a hölgynek,ha így ismeretlenül megszólítják? Hogyan reagálhat?

Amúgyis ritkán látok akkora nőt,amekkora az ideálom./170-180 kg+/

nagyon kíváncsi vagyok a válaszokra.Privátban is nyugodtan írhattok.



2022. máj. 1. 16:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Manapság már csak a cigányok szólítgatnak le embereket ismeretlenül. Egy rendes ember tiszteletben tartja a másik privát szféráját. Társkeresére ott van Tinder, szórakozóhelyek. Az bőven elég.
2022. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én is kellemetlennek érzem,ezért kérdeztem meg.Viszont volt már olyan,hogy a Lidl-ben láttam egy extrém nagy nőt vásárolni,de nem mertem megszólítani.Azóta is bánom.Direkt többször megyek oda vásárolni,persze egyszer sem láttam azóta.
2022. máj. 1. 18:31
 13/14 anonim ***** válasza:

#12


Tinder tele van ronda nőkkel, még engem is like-olt 1-2 dagadt nő, pedig én nyurga és ronda vagyok... Ott tuti találnál egy csomót.

2022. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Én nem ronda nőt keresek,hanem rendkívül kövéret,lehetőleg helyes pofival.

A Tinderen ha jól tudom fotót kell feltölteni,amit én nem szeretnék.

2022. máj. 1. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!