Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy pasi közli, hogy elvisz valahova, majd elkéri az árát?

Figyelt kérdés

Egy pasi felajánlotta, hogy munka után értem jön, és elvisz haza (40 km-re lakok onnan, nem én akartam), majd közölte, hogy elvisz egy olyan helyre, amit említettem neki egyszer, hogy szeretnék oda eljutni.

Ezt sem én kértem tőle. Útközben random megkérdezte, hogy aztán megvettem e az autópálya matricát neki. Mondtam, hogy nem is gondoltam, hogy kell, de odaadom neki persze. Erre azt válaszolta, hogy volt 200 ft kényelmi díj, és ha elvisz majd jövőhéten randira akkor megállunk tankolni, aztán kiszámolja majd a költségeket. Nem igazán térek magamhoz, hogy ez most mi. :D bár nem mostanában voltam randizni, nem tudom, hogy ez normális e.



2023. márc. 31. 08:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
25%

De miért vagyok hülye, azért mert nem tartom természetesnek, hogy közli a férfi, hogy elviszlek? Már csak ez red flag, hogy jobb vigyázni vele.

Nincs az, hogy közli normális esetben, hanem meghív.

Az ajánlat sem meghívás, hanem ajánlat, amit hogyha elfogadsz oké, de ne légy biztos abban, hogy nem húzz le anyagilag még azért a benzinért sem. Ott a szmájli, hogy vicces, hogy az infláció miatt elvarja, hogy fizess, de ha neked tankolni kell te is ki vagy akadva, hogy sok. 😂

Ráadásul igenis vannak olyan emberek, akik minden centet felszámolnak. Én nem tartom automatikusnak, hogy kifizet mindent mondjuk első randin mert hiába illene nem tudod, hogy ahhoz tartja-e magát.

A saját döntéseidért te vagy a felelős, akart vele menni a kérdező és nem kérdezett rá, hogy felezzenek, vagy akármi, pedig kellett volna a saját érdekében.

2023. márc. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
100%
https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk.. - tessék, szerinte biztos normális és még ki tudja hány alak szerint is az.
2023. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, jobban teszed, ha kiselejtezed ezt a pasit. Ez egy vicc. Kényelmi díj? Ne ehari, de nehezen hiszem el, hogy ilyen ember létezik.
2023. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
88%

Háát a selyemfiúkra jellemző tulajdonságok. Tudod a selyemfiúkat gazdag nők szoktak kitartani.


Amugy furcsán próbál ismerkedni még meg se beszéli veled csak visz aztán pénzt kér mint egy taxis. Nem lehet hogy másodmunkája taxis?

2023. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
4%
Megláttam a 69 választ, úgyhogy írtam egy kommentet, hogy 70 legyen. 18+ kategória, de kisebbek is betérnek ide véleményem szerint
2023. márc. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az Andi és a világ egyik jelenete jutott eszembe, amikor megkínálja a pici kislány Andit az akihez betért, és aztán közli vele hogy az az utolsó joghurtja volt és neki nem marad semmi, de igya csak nyugodtan. Ergo akkor minek kínálta meg, vagy miért nem felezte el vele.


A pasi felajánlotta hogy hazavisz, és még gondolta elvisz oda ahova te elszerettél volna egyszer jutni és útközben jut eszébe, hogy kifizesd a benzinköltséget, miközben ő ajánlotta fel, és nem jelezte az elején, hogy benzin pénzbe te is szállj be.


És ezek után még azt mondja, hogy volt 200 ft kényelmi díj, és ha elvisz majd jövőhéten randira téged, akkor megálltok tankolni, aztán kiszámolja majd a költségeket?

Én erre azt mondtam volna udvariasan hogy köszönöm szépen de megyek busszal ott legalább biztosan tudom mit kapok a pénzemért. Mert ezzel az erővel busszal is mehetne az ember, ha ilyen tapló, hogy utólag ilyeneket mond, meg utközben elvárja hogy fizess, mikor úgy kezdte hogy ő ajánlkozott és semmit nem mondott az elején.


Ez inkább szivatás gyanús, én nem tartanám jó ötletnek a randit. Intim együttlétre kerül a sor azt is felszámolja költségként?


Ez a pasi nagyon khm hülye már bocsánat a szóért. Csúnya dolog volt tőlem ez a szó, de ezen kamillázik az ember, hogy úgy tekint rád mintha valami kliens lennél és mindezt utólag adja tudtodra, miközben ő ajánlkozott, és akkor semmi jelét nem adta, hogy munkadíjat akar. :D Ez a viselkedés nagyon tapló és nevetséges.

2023. márc. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
82%

Mielőtt még valaki félreérti a mese hasonlatom nem a kislány volt a mondandómban a lényeg hanem az akihez betért a személyisége volt hasonló mint a szóban forgó uriember ezért említettem. Aki utólag közli hogy fizesse ki az utiköltséget kényelmi díjjal és majd a randi árát is elkéri az mégis mit akar? Abba a könyvbe a különböző problémás személyiségeket szépen bemutatja a szerző ezért írtam.


Nem normális a pasi viselkedése amúgy amit művelt a kérdezővel. Tiszteletlen, tapló. És még elkönyvelte hogy randira is akarja vinni és bejelenti hogy a randi árát megkéri. De a hölgy helyett dönti el meg se kérdi hogy randizna-e vele.

2023. ápr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
77%

Nincs olyan, hogy helyetted dönti el!

A hölgy miért nem szól(t), hogy nem akar sehová menni?

Lehet, hogy még most is hezitál, elmenjen-e a randira, kifizesse-e.

(Pedig először is a pasasnak ki kéne mutatni, hogy mennyit fizetett a matricáért ha kifizeti.) Ott rögtön ott kellett volna hagynia a pasast az első adandó parkoló helyen, vagy belefizetni a benzinbe azt a kényelmi díját meg felnyomhatná valahová.

Mibe fogadunk, hogy nagyon tetszik neki a férfi és elmegy vele randizni, kifizet amit akar? :D

Más nő már rég otthagyta volna szó nélkül, a kérdező reméljük össze szedi magát.

2023. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az, hogy még a 200 Ft kényelmi díjat is megemlítette, valamilyen mentális betegségre vall.
2023. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 A kérdező kommentje:
Már lemondtam a jövőhetet. Persze jeleztem neki, hogy ez a matricás dolog abszurd volt, hirtelen már félreértettem a dolgot, és csak a tankolást kellene kifizetnem a randi napján. Odaadom neki a matrica árát, de többet nem megyek vele sehova.
2023. ápr. 1. 10:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!