Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy pasi közli, hogy elvisz valahova, majd elkéri az árát?

Figyelt kérdés

Egy pasi felajánlotta, hogy munka után értem jön, és elvisz haza (40 km-re lakok onnan, nem én akartam), majd közölte, hogy elvisz egy olyan helyre, amit említettem neki egyszer, hogy szeretnék oda eljutni.

Ezt sem én kértem tőle. Útközben random megkérdezte, hogy aztán megvettem e az autópálya matricát neki. Mondtam, hogy nem is gondoltam, hogy kell, de odaadom neki persze. Erre azt válaszolta, hogy volt 200 ft kényelmi díj, és ha elvisz majd jövőhéten randira akkor megállunk tankolni, aztán kiszámolja majd a költségeket. Nem igazán térek magamhoz, hogy ez most mi. :D bár nem mostanában voltam randizni, nem tudom, hogy ez normális e.



2023. márc. 31. 08:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
97%

#7 Sajnos én nagyon is el tudom képzelni, hogy igaz. Már mindent el tudok képzelni :-(

Egyre többször bizonyul valóságnak, amit először trollkodásnak hiszünk...

#5 voltam

2023. márc. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
77%
Fú de gáz, remelem többet nem is állsz szóba vele!
2023. márc. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
97%
Az a durva, hogy ez annyira nonszensz, hogy nem is hiszik el a kérdezőnek.
2023. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
97%

Hát én 100%-ig eltudom hinni, hogy ez igaz, mert ismerek ilyen pasit aki már elmesélte, hogy pontosan így szokta csinálni. Ebből is látszik, hogy nem hogy nem szégyelli, de még büszke is rá, hogy őt aztán még ennyivel se lehet lehúzni.


Figyelj, persze, hogy nem normális... Nincs olyan férfi aki ezen ne röhögne.

Ez a srác is akit ismerek, max 2 barátnőszerűvel a háta mögött, még mindig szülőkkel él (hogy megérte spórolni a nőkön, mi), örök szűz forma.


Nem kell ilyennel leállni én azt mondom. Kuporgassa csak a kis pénzét.

2023. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
29%

"volt 200 ft kényelmi díj"


Ezzel túl toltad.

2023. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
30%

Igen, ez troll kérdés.


A kulcs az autópályamatricás mondata.

A kérdező nyilván nem autózik, így nem tudja, hogy

- A matricát előre meg kell venni, hiszen az autópályára való ráhajtáskor már rendelkezni kell vele.

- 40 km-ért nincs az a bolond, aki autópályamatricát vesz vagy vetet: ha pont van neki érvényes, esetleg fölhajt, de csak emiatt föl se merül, hogy bonyolítsa az életét ezzel.

- Ráadásul az autópályamatrica vételénél be kell diktálni a jármű rendszámát is. Ezért nevetséges is a kérdés, hogy az utas (aki először ült be abba az autóba) megvette-e. Ez tipikusan olyan dolog, amit az autó rendszeres használója intéz.

2023. márc. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 A kérdező kommentje:
De mit toltam túl? Kihalok rajtatok is. Útközben random megkérdezte, hogy aztán vettem e autópálya matricát. Mondtam neki viccből, hogy kettőt is, persze… aztán megkérdeztem tőle mennyi volt. Kis csend lett, majd mondta hogy 5200 ft, és mivel neten vette, így 200 ft kényelmi díjat is fizetett. Mondtam neki, hogy nem tudtam, hogy kell, és odaadom az árát majd. Erre azt mondta, hogy ő is gondolt már rá, de ha megyünk majd jövőhéten máshova úgyis megállunk tankolni, és akkor meglesz az útiköltség. Ez halál komolyan így történt. Előszőr azt hittem csak poenkodik, aztán később rákérdeztem, hogy kp kell neki vagy utalas… mondta hogy ha elutalom az is jó neki.
2023. márc. 31. 09:27
 18/85 A kérdező kommentje:
Megvette már a matricat, csak gondolom így akarta a tudtomra adni, hogy kellett.
2023. márc. 31. 09:30
 19/85 anonim ***** válasza:
88%
Egy hosszabb útra amit közöden megbeszéltek én is beszállnék az üzemanyagba, de így hogy ő mondta, hogy oda elviszlek v valami, így szerintem gáz. Meg az, hogy a semmiből jön az autópályamatricával. Akkor beszélje meg veled rendesen, hogy figyi az úgy megfelel-e ha én ezt te meg ezt fizeted, hogy egálban legyünk, de nem az, hogy csak úgy a semmiből...
2023. márc. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
19%
Troll kérdés!
2023. márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!