Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy pasi közli, hogy elvisz valahova, majd elkéri az árát?

Figyelt kérdés

Egy pasi felajánlotta, hogy munka után értem jön, és elvisz haza (40 km-re lakok onnan, nem én akartam), majd közölte, hogy elvisz egy olyan helyre, amit említettem neki egyszer, hogy szeretnék oda eljutni.

Ezt sem én kértem tőle. Útközben random megkérdezte, hogy aztán megvettem e az autópálya matricát neki. Mondtam, hogy nem is gondoltam, hogy kell, de odaadom neki persze. Erre azt válaszolta, hogy volt 200 ft kényelmi díj, és ha elvisz majd jövőhéten randira akkor megállunk tankolni, aztán kiszámolja majd a költségeket. Nem igazán térek magamhoz, hogy ez most mi. :D bár nem mostanában voltam randizni, nem tudom, hogy ez normális e.



2023. márc. 31. 08:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
73%

#26 Itt nem a szomszédról van szó, hanem egy randevúról, amit a pasi ajánlott! Két külön dolog.

És a "pénzügyeket" jobb előtte tisztázni. De randi esetén aki meghív, az MEGHÍV! A szóban benne van.

Ezért nincs igaza. És neked sem. Szerintem.

Amúgy volt már itt egy kérdés, amit pali írt ki, lehet, hogy kapcsolódik a kettő.

#11 és #23 vagyok

2023. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
35%

"Lányok, melyikőtök ülne be így egy idegen vagy alig ismert férfi autójába?"


Vagyunk páran, én pl nem, mert én félek mindentől is, de teljesen megértem ha valaki nem ilyen, mivel fárasztó és igazságtalan folyton úgy gondolkozni, hogy belemenjek-e ebbe meg abba, megfognak-e erőszakolni ha ezt meg azt teszem..

2023. márc. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
23%

A férfiaknak baja van az emancipációval, hogy önellátóak lettek a nők, aztán meg azzal, hogy nem fizet a nő, el kell őket tartani.

Ki érti ezt?!

#11, #23, #31 vagyok


#30 Ő is meg a társaik is... hát no comment! Fizetni a q-váknak szoktak.

2023. márc. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
13%

31#


De ez nem randi volt, ez szivesseg volt a pasi részéről.

A randi jovoheten van, lesz, lenne. Most hazavitte és oda ahová el akart jutni. Épp ezért írtam a szomszédot példaként.

2023. márc. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
22%

Szerencsés vagyok , mert sose izgatott a pénz , de amúgy én megértem a faszit , amennyiben te is akartál tőle valamit , minek fizesse ő 100%ban.

Mondjuk nyilván Sóher Jancsi , hogy így kifoszt téged.

Nem tud izgatni melyikőtök kopasztódik meg anyagilag.

2023. márc. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
8%

Taxiert fizetsz, autóbuszert fizetsz, metroert fizetsz, akkor miért nem nyilvánvaló, hogy a palinak is fizetsz? Nem értem.

Arról nem is beszélve, hogy a kérdező úgy adja elő mintha erőszakot alkalmazott volna, lol.

Nem tett pisztolyt a fejéhez. De ha úgy is érezte, hogy nyomult, vagy megparancsolta, hogy jössz velem haza, akkor is minek ment? Azért, mert akart, jólesett a lelkének, hogy hazaviszi és a kinézett helyre, ami neki tetszik.

Paradox az egész szituáció, kezdem én is azt hinni, hogy kitalált történet.

De ha nem az, akkor a kérdező hibázott mindjárt az elején:

-nem akart menni vele mégis megtette

-nem ajánlotta fel, hogy felesben fizetik ki a költséget, vagy egyszerűen perkál

-miert gondolta egyáltalán, hogy ingyen furikáztassa egy kolléga

Ő a legnagyobb hunyó, nem a férfi, a férfi inkább óvatos és őszinte.

2023. márc. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
87%

#4 Hát az én pofámba még nem vágták bele, hogy fizessek, miután felajánlották, hogy hazavisznek! Nekem így is úgy is hülyén jön ki a pasi részéről. Én nem így szocializálódtam. Ha felajánlották, hogy elvisznek, egyértelmű volt a férfinak.

És lehet, hogy konkrétan nem ez a randi, de miután utána randiról van szó, nyilvánvaló, hogy érdeklődés van a férfi részéről.

#31 voltam

2023. márc. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 A kérdező kommentje:
Nincs azzal semmi baj, hogy fizetni kell, alapból akartam. Nem gondoltam, hogy ingyen lesz…Írtam már előtte is, hogy abszolút nem volt szándékom lehúzni. Csak maga a szituáció volt nekem fura, ahogy megkérdezte. És nem gondolom, hogy én lennék a hibás (vagy nem csak én) kedves 36-os. Meglehet beszélni ezeket, csak nem így.
2023. márc. 31. 10:52
 39/85 anonim ***** válasza:
98%
Én kifizetném neki, semmi gond, de a randizást innentől kezdve felejtse el. Tudod ki akar egy ilyen szarrágóval randizni.
2023. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
91%

36. Figyelj már, ha nekem felajánlotta valaki hogy hazavisz még sose mondott olyat hogy fizessem már ki a pályamatricát vagy a benzin költséget. Senki nem kérte tőle ezt, ő ajánlotta fel.

De akkor pl ha MEGHÍVOM ÉN a barátomat pizzázni vagy moziba vagy bárhova, fizetésnél meg mondanám neki hogy fizesd már ki a részedet mikor én hívtam el? 🙄

Vicc kategória, nekem ehhez biztos nem lenne pofám.

2023. márc. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!