Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy pasi közli, hogy elvisz valahova, majd elkéri az árát?

Figyelt kérdés

Egy pasi felajánlotta, hogy munka után értem jön, és elvisz haza (40 km-re lakok onnan, nem én akartam), majd közölte, hogy elvisz egy olyan helyre, amit említettem neki egyszer, hogy szeretnék oda eljutni.

Ezt sem én kértem tőle. Útközben random megkérdezte, hogy aztán megvettem e az autópálya matricát neki. Mondtam, hogy nem is gondoltam, hogy kell, de odaadom neki persze. Erre azt válaszolta, hogy volt 200 ft kényelmi díj, és ha elvisz majd jövőhéten randira akkor megállunk tankolni, aztán kiszámolja majd a költségeket. Nem igazán térek magamhoz, hogy ez most mi. :D bár nem mostanában voltam randizni, nem tudom, hogy ez normális e.



2023. márc. 31. 08:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
89%

Na jó még ezt leírom aztán befejeztem, mert ezek szerint én amúgy se vagyok egy épeszű nő, mivel ebben a formában eszembe se jutott volna nekem se megkérdezni hogy miket kell kifizessek. 😀

1. Ha nincs pénzem benzinre, meg autópálya matricára vagy semmire kb, akkor nem hívok el senkit sehova, mert ez enyhén szólva is megtévesztő tud lenni. 😁😁

2. A kérdezőnek pedig azt üzenem, hogy egy normális férfinak ilyen eszébe sem jutna ebben a helyzetben, mert ez nevetséges.

És inkább ismerkedj tovább, vagy maradj egyedül örökre. De ezt ne eröltesd szerintem. 😊

2023. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező! Itt olyan férfiak válaszolják, hogy márpedig ezt neked kellett volna felajánlani akik nem véletlen nem voltak nők közelébe sem, kitudja mióta.

Ez egy sóher bunkó, én azt mondom maradjon csak egyedül még egy darabig.


De azért engem érdekel, te hogyan döntesz? Hogy tovább?

2023. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
3%

Ja, én vagyok a gyogyós.


Írta a drága kérdező, hogy szivességet tett a pasas? Nem, azt írta, hogy felajánlotta, majd közölte, hogy elviszi máshova, amit ő nem kért, DE BELEMENT EGY SZÓ NÉLKÜL AMIBEN ELHANGZOTT VOLNA, hogy belefizet. Ti tényleg ennyire udvariatlan taplók vagytok? Alap még mindig, hogy szivesseg esetén is udvariasagbol megkerdezed, hogy fizess, vagy se!

Szolgáltatás esetén meg qrva köteleseged perkálni.

Miért gondolta a buta, naív kérdező, hogy ingyen viszi? Ezt magyarázd meg és miért olyan bunkó ő, hogy meg sem kérdezte, hogy ingyen lesz, vagy sem. NEM AKKOR KELL mondani megszeppenve, amikor az autópályán vannak, hogy én nem tudtam, de gondoltam rá, meg átutalom blabla, hanem AMIKOR férfi ajánlatot tesz, ez ilyen egyszerű és észszerű.

Nem is ismeri rendesen, akkor miért vette természetesnek, hogy egy Ft-t nem kell fizetnie? Nevetséges komolyan, hogy mivel nő vagy melléje állsz csak azért is. Feminista náci. :DDD

2023. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
28%
#51 #52 Teljesen igazatok van, és én is befejeztem a témát.
2023. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
24%

#51 #52 Teljesen igazatok van, és én is befejeztem a témát.

#11 #23 #49 meg nem tudom, hányadik voltam már.

2023. márc. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
80%
#53 Szegény párod, ha van, jézusom!
2023. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
90%

Kizárt, hogy #53-nak párja lenne.

Ezt mint férfi mondom.

2023. márc. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
3%

Sajnáld csak magad és szégyelld el magad, hogy a feminizmus mögé bujsz az összes többivel és a férfit hibáztatjátok mindenért.

Elvarja jó pár pénzehes nő, hogy ingyen furikaztassa a farok akár még az 5. randin is és amikor van olyan férfi , aki azt teszi, akkor ő a luzer, mert nem szólt régóta, hogy nem fog többet fizetni.

De ha előre szól, mint ebben az esetben, hogy a jövőheti randit hogyan képzeli el anyagi téren, akkkor ő a köcsög.

A nő semmiképp, ő az ártatlan barika. Nem gond, hogy néma Levente, vagy nem tudja, hogy mi tartozik az alapvető illemszabályok közzé még akkor sem ha hazaviszi 40 km távolságra és ahová szeretne egy kolléga! Nem barát sem szülő.

Jól mondják, írják itt, hogy óriási hamis nők többsége gyakorin.😂😂😂


Kérdező nem gond amúgy, tetszik neked, elmész vele úgyis randizni több mint valószínű. Fizetsz majd természetben. 😂😂😂

2023. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
91%
Ha felajánlotta , akkor az 99%-ban ingyenes segítséget jelent. Szerintem. Férfi vagyok , jogsi , kocsi nélkül. Már sokan hoztak haza innen-onnan felajánlás után. Itthon mindig megkérdeztem , hogy akkor mennyivel tartozom. 100%-ban 0 azaz nulla forint volt a válasz. Pedig volt aki tőlünk 50km-re feljött értem Pestre s haza hozott. Volt aki a közeli kis városban jött értem /s ingyen/. Egy eset volt aki x összeget mondott , nagyon reális összeg volt, s előre kijelentette. Örömmel fogadtam azt is, hiszen tudom, hogy az üzemanyag senkinek sem a fáján terem ingyen. A kérdesre: ha felajánlás akkor az ingyenes. Ha x összeget gondol, akkor azt előre illik közölni. Pl: Marika ha adsz 2000et a tankolásba akkor haza viszlek. Amit a fickó tett az nem korrekt. Hagyd is a francba.
2023. márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
91%
#58 Köszi, eddig is imádtam a Párom, de most még ezerszer jobban, amiért nem olyan, mint te.
2023. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!