Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy pasi közli, hogy elvisz valahova, majd elkéri az árát?

Figyelt kérdés

Egy pasi felajánlotta, hogy munka után értem jön, és elvisz haza (40 km-re lakok onnan, nem én akartam), majd közölte, hogy elvisz egy olyan helyre, amit említettem neki egyszer, hogy szeretnék oda eljutni.

Ezt sem én kértem tőle. Útközben random megkérdezte, hogy aztán megvettem e az autópálya matricát neki. Mondtam, hogy nem is gondoltam, hogy kell, de odaadom neki persze. Erre azt válaszolta, hogy volt 200 ft kényelmi díj, és ha elvisz majd jövőhéten randira akkor megállunk tankolni, aztán kiszámolja majd a költségeket. Nem igazán térek magamhoz, hogy ez most mi. :D bár nem mostanában voltam randizni, nem tudom, hogy ez normális e.



2023. márc. 31. 08:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
62%

Ha valós a kérdés, a pasi nagyon gáz. Én biztos nem ismerkednék vele.

Jelenleg én utazgatok a fiúhoz akivel randizok,mivel ő az aki egyedül lakik. Sose jutott eszembe hogy vele fizettessem ki az utiköltséget,sőt még előtte bemegyek vásárolni és neki is viszek pár apróságot. Nem vet fel a pánz,de aki ennyire spúr ne akarjon inkább barátnőt.

2023. márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ez nem is randi, és az azzal kapcsolatos költségek megtérítése, hanem csak keresett egy balekot, akivel kifizetteti az autópályamatricáját. Legközelebb keres még egyet, és megvolt neki ingyen arra az évre.
2023. márc. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
74%

#11 vagyok megint. Továbbra is elhiszem, hogy ez igaz. Sajnos el kell hinnem.

Szó se volt arról, hogy megkérdezte volna, hova menjenek, Ő MAGA A SAJÁT SZÁJÁVAL mondta, hogy hova mennek. Ezért övé a díj!

Kérdező, remélem, NEM mész jövő héten már sehova. Mondjuk, én feladnám neki postán a lóvét, hogy akkor neszed a pénzed, a soha viszont nem látásra!

2023. márc. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
93%

"Jelenleg én utazgatok a fiúhoz akivel randizok"

"sőt még előtte bemegyek vásárolni és neki is viszek pár apróságot"


Hát remélem azért ezt ő viszonozz..

2023. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
71%

Nehogy találkozz vele újra és ne utalj/fizess neki semmit. Egyszerűen tiltsd le, pofátlan gyökér.

Írom ezt úgy, hogy sajnos egészségügyi ok miatt mi is minden héten hosszabb távra megyünk kocsival és természetes volt nekem, hogy fizetem az útiköltséget barátomnak, DE ő akkor is vinne, ha semmit nem adnék neki, illetve nem magától visz random helyekre randizni, aminek aztán elkéri az árát…. Ez nonszensz, később egy ilyentől mire számíthatnál?

2023. márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
0%

Belebotlott olyan nő(k)be, aki(k) elvárta(ák), hogy fizessen mindig ő és óvatos, sőt görény. Ebben csak az van, semmi más.

Viszont te sem vagy hibátlan, mert igenis mégha a szomszéd is felajánlja, hogy elvisz ide-oda udvariaságból te belefizetsz a tankolásba, vagy az autómatricába automatikusan.

Most meg, hogy az árak az egekben vannak tök egyértelmű, hogy tiszteletből minimum egyeztetsz már akkor amikor szóba kerül az utazás.

Alap mondhatni hiába ő mondta, hogy elviszlek. Bizony. Igaza van.

2023. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
13%

Az is erősen troll ízű, ahogyan indított a kérdező:

"Egy pasi felajánlotta, hogy munka után értem jön, és elvisz haza (40 km-re)..."

Szóval ha csak úgy egy (szinte) idegen felajánlaná, hogy elvigye, nem is városon belül, hiszen autópályára is felhajtottak, akkor ő bátran beleülne abba az autóba. Eszébe sem jutna, hogy a férfi esetleg máshova megy vele, visszaél a helyzettel és megerőszakolja.


Szerintetek ez életszerű???

Lányok, melyikőtök ülne be így egy idegen vagy alig ismert férfi autójába?

2023. márc. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
100%
Ja nekem van ilyen ismerősöm
2023. márc. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
16%
26#🤣🤣🤣🤣🤣
2023. márc. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
2%
"Árpa Attila: Az én koromban már komoly döntés felállni a jelenlegi benzinárak mellett, és Újpest végéig elmenni egy nőért azért, hogy lefektessem"....
2023. márc. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!