Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy pasi közli, hogy elvisz valahova, majd elkéri az árát?

Figyelt kérdés

Egy pasi felajánlotta, hogy munka után értem jön, és elvisz haza (40 km-re lakok onnan, nem én akartam), majd közölte, hogy elvisz egy olyan helyre, amit említettem neki egyszer, hogy szeretnék oda eljutni.

Ezt sem én kértem tőle. Útközben random megkérdezte, hogy aztán megvettem e az autópálya matricát neki. Mondtam, hogy nem is gondoltam, hogy kell, de odaadom neki persze. Erre azt válaszolta, hogy volt 200 ft kényelmi díj, és ha elvisz majd jövőhéten randira akkor megállunk tankolni, aztán kiszámolja majd a költségeket. Nem igazán térek magamhoz, hogy ez most mi. :D bár nem mostanában voltam randizni, nem tudom, hogy ez normális e.



2023. márc. 31. 08:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
18%
40 erről van szó, hogy a srácnak volt pofája hozzá és szerintem ő vitte harcba az arcát , mert itt szapulja 40 ember ,nyilván ez nem egy népszerű téma , de ne kezeljük már a nőket áldozatként akiknek mindent perkálni kell.
2023. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
91%

41. Az a baj hogy itt sokan nem értik azt, hogy mi a gond ezzel úgy látom. 🙄

Ha pl most megbeszéljük egy hétvégére, hogy elmegyünk kirándulni, és még ilyen ismerkedős időszakban vagyunk azt mondom hogy persze tankoljunk közösen, illetve a kaját is mindenki fizesse magának.

De amikor ő ajánl fel valamit, és utólag jön ezzel hogy 200ft, meg autópálya matrica azért mert egy órát ülök a kocsijában. 🙄

Én is kifizettem volna ahogy a 39-es is írta, de hogy több randi nem lenne az is biztos. 😅

2023. márc. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
84%

#42 Na végre valakinek leesett! Köszönöm!

#11, #23, #31 voltam

2023. márc. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
3%

Kérdező, mondtad neki, akkor amikor "erőszakoskodott" hogy:

"Köszi, de megoldom!" vagy azt, hogy:

"Mehetünk, de beszéljük meg most ki mit fizet most!" vagy:

"Elviszel ingyen, vagy kérsz érte pénzt?"


Nem? Akkor te vagy a hibás hiába nem tetszik, hiába pontoznak le.

Épp az az egész a legnevetsegesebb, hogy szerinted nyomult de mégis beultel a kocsijába és persze az, hogy egyeztetés nem is volt.

Pedig alap, hogy nem megyek egy bunkóval sehová az égvilágon és az is hogyha mégiscsak megyek, mert valójában nem közölt semmit,mint elviszlek, felajánlotta, akkor te is felajánlod, hogy fizetsz anélkül, hogy ő egy kukkot is szólna, mert természetes hiszen a kollégád és 40 km 40 km bárhogy is nézzük. Nem a párod, vagy a testvéred.

Szépen adott neked leckét illemből. Természetesnek vette kérdező, hogy kifizetted, te meg azt, hogy ingyen visz.

Szerintem nem is vidz téged már sehová anélkül, hogy nem előre nem adnád bele a lóvét, mert eleget adott más pénzlehúzó nőknek, vagy embereknek már. Ezért is szólt most már, hogy tudd mi a hézag. Persze most már ne menj vele sehova, meg van a véleménye rólad jogosan.

Félreértetted, vagy kapasból jótékonysági egyesület tagjának nézted, hát tévedtél, így jártál.

2023. márc. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
4%
(*bocs az elütésekért)
2023. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
86%
44. Inkább hallgattál volna te is. 😂😂😂
2023. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
86%
#44 Te vagy álmaim férfija. Ja, nem!
2023. márc. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
0%

Pedig hiába, mert látod, hogy vannak olyan soherek, mint a kérdező kollégája. Nagyon sokan vannak, akik úgy gondolkodnak mint ő. Épp ezért kell érdeklődni már az elején, hogy mit fizess, vagy egyáltalán elvárja-e.

Természetesnek vette a férfi, hogy fizet, vagy direkt lehúzná az út miatt. Na de ki a hibás? Minek ment vele???

Nem is randira vitte, de még ott is egy épeszű nő megkérdezi, hogy kifizesse-e a felét, vagy a sajátját, mert az illem megköveteli, és azt is hogy a férfi nem fogadja el az ajánlatot.

Nem Teréz anya az a pasas, hanem egy fukar gyökér, de akkor is valahol igaza van. Szó nélkül, kérdések nélkül, egyetértés hiányában minek is ment vele. 🤷‍♀️

2023. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
98%

Ilyenkor mindig megállapítom magamnak: istenem, de jó, hogy már elkeltem, és azé vagyok, akié.

Semmi kedvem nem lenne már hapsikkal szarakodni. De komolyan.

2023. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
91%

#34 Te gyogyós vagy?Nem érted mit jelent az a szó, hogy "szívesség"? Az azt jelenti, hogy ingyen van.Ezt idáig sikerül felfogni?

Na most ha egy fuvarért pénzt kérek, azt szolgáltatásnak hívják.Akkor számlát/blokkot ad róla?Adózik utána?Mert ha nem, akkor fogja be a retkes pofáját.


Ha pénzt akar kunyerálni, miközben elhív valahova, azt ELŐRE kell közölni, hogy X Ft-ot kérek.Én meg eldöntöm megyek-e.Esetleg ha már úgyis én fizet elmegyek-e vele, vagy talán inkább egyedül, vagy valaki mással.:)

2023. márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!