Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy pasi közli, hogy elvisz valahova, majd elkéri az árát?

Figyelt kérdés

Egy pasi felajánlotta, hogy munka után értem jön, és elvisz haza (40 km-re lakok onnan, nem én akartam), majd közölte, hogy elvisz egy olyan helyre, amit említettem neki egyszer, hogy szeretnék oda eljutni.

Ezt sem én kértem tőle. Útközben random megkérdezte, hogy aztán megvettem e az autópálya matricát neki. Mondtam, hogy nem is gondoltam, hogy kell, de odaadom neki persze. Erre azt válaszolta, hogy volt 200 ft kényelmi díj, és ha elvisz majd jövőhéten randira akkor megállunk tankolni, aztán kiszámolja majd a költségeket. Nem igazán térek magamhoz, hogy ez most mi. :D bár nem mostanában voltam randizni, nem tudom, hogy ez normális e.



2023. márc. 31. 08:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
87%
Kiegészítés #58-nak: Az leesett, hogy itt több férfi is velünk, állítólagos "feminácikkal" értett egyet?
2023. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
0%

60#


Jol írtad a párod, róla beszélsz, nem kollégáról, vagy potenciális randi jelöltről.


És hiába ajánlat, akkor is illik még mindig megérdeklődni, hogy ingyen lesz, vagy sem.

Eszébe nem jutott, hogy kérni fog a tankolásért és matricáért a KOLLÉGA pénzt. Nem a partnerjerol van szó.

Ha nem akar valaki égni olyan helyzetben, mint ő, akkor kinyitod a szád, mert nem tudod, hogy sóher-e az az alak, akivel autóba mész hiába tett ajánlatot.

És tök mindegy, hogy gyökér az, vagy hogy mi motiválta a férfit arra a lépésre, neki kellett volna, hogy esze legyen, nem utólag kiakadni.

Félreértés történt nyilvánvalóan, ő azt hitte megússza, hogy nem kell fizetni, a pasas meg azt hitte, hogy fizetni fog, vagy direkt lebrenyálta volna.

De még mindig ő volt az, aki nem kérdezett, pedig kellett volna, ha megtette volna, akkor nem történt volna ez. 🤷‍♀️

2023. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
84%
62. Bocsi, de honnan veszed, hogy kollégáról van szó? Ezt már szerintem csak te beszelted bele, ha nem csak én siklottam el valami felett..
2023. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
92%

"És hiába ajánlat, akkor is illik még mindig megérdeklődni, hogy ingyen lesz, vagy sem."


Lóf....t.

Aki az ajánlatot teszi, az mondja meg, méghozzá előre. Ha nem mondja, akkor egy köszönömmel tartozom cserébe. Még ha két férfi között zajlik le mindez, akkor is. Nemhogy ha nőnek mondja egy férfi.

50F vagyok.

2023. márc. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
87%

#62 Amíg nem volt a párom, addig se filléreskedett ám. Természetes volt neki, hangsúlyozom, NEKI, hogy miután érdeklődik irántam, gesztusokat tesz, pl. hazavisz.

Hiába emeled ki, hogy kolléga, hiszen a pasi érdeklődött iránta, de ezt leírtam korábban is. Nem úgy vitte haza, mint csak egy kollégát, hanem mint nőt, akivel többe takar.

Sajnos még mindig nem érted a különbséget, és azt, hogy a mi a baj a szituációval :-(

2023. márc. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
2%

Hát én elővigyázatosságból rákérdeznék, épp azért, hogy ne érezzem magam rosszul utólag.

És ha még nem is kolléga, akkor is egy idegen, vagy ismerős, nem a párod. Akiről jóformán nem tudsz semmit, azért érdeklődném meg én személy szerint, hogy mennyibe fáj. Nem érdekelne, hogy nem szólt ő, mert ez az, hogy oda juthatsz ahová a kérdező. Perkálsz, ha különösen olyan fajta ember, aki nem hagyja annyiban, hogy 5200 Ft-t és a benzint ő állta.

Lehet a money-ért rá járna a nyakára is. 😂

Mindig jobb óvatosnak lenni és előre gondolkodni.

Egy szóval nem írtam, hogy jól viselkedett a manusz, de a kérdező gondolkodhatott volna. Félvállról venni, vagy automatikusnak tartani, hogy nem húzz le még többel mint kellene, vagy egy Ft-t nem kér el szerintem eléggé nagy butaság.

2023. márc. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
89%

Ja ha ez valaki szerint tényleg normális, akkor kérdező feküdj le ezzel a nyomi pasival és szex végén mond neki, hogy bocs de ez egy fizetős szolgáltatás volt, 50 ezer lesz.

Mert hát ugye manapság már semmi sincs ingyen, drága a benzin is. 😄😄😄

2023. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
87%

66. De miért nem szabad feltételezni, hogyha egy férfi felajánlja, hogy haza visz azt nem pénz reményében teszi??

Nem tudom, fura egy világ van...

Nem azt mondom, hogy a férfi álljon minden költséget, de ez a kérdés akkor is már az abszolút gáz kategória. Mármint nem a kérdés, hanem ami történt.

2023. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
83%

#64 vagyok.

Hát ha előre nem mondja a másik, akkor részemről így járt. Én nem érezném rosszul magam emiatt. Ő meg tanul belőle és máskor mással majd nem sumákol. Tanulópénz a maflának.

2023. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
90%

#65 Még ha "csak"egy kolléga is felajánlja magától, hogy haza visz, az is ingyen van, ha nem mondja, hogy ő most szolgáltatást akar neked nyújtani pénzért.:D

Ezt kb ahhoz lehet hasonlítani, mintha mondjuk egy kolléga szülinapja alkalmából süteménnyel kínál, majd miután megetted, kifizettetné veled.Nyilván ott sem fordul meg senki fejében, hogy azt nem ingyen kínálja.

Tehát így is úgy is normáliséknál ez egy ingyenes szívesség kategória, ha a kolléga nem jelezte előre, hogy ő anyagi juttatásért dolgozik.Érti ezt ez bolond is, csak védi a hasonszőrűeket.Nagyon felesleges ilyen hülyével vitáznod.:D

2023. márc. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!