Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, ha egy pasi közli, hogy elvisz valahova, majd elkéri az árát?

Figyelt kérdés

Egy pasi felajánlotta, hogy munka után értem jön, és elvisz haza (40 km-re lakok onnan, nem én akartam), majd közölte, hogy elvisz egy olyan helyre, amit említettem neki egyszer, hogy szeretnék oda eljutni.

Ezt sem én kértem tőle. Útközben random megkérdezte, hogy aztán megvettem e az autópálya matricát neki. Mondtam, hogy nem is gondoltam, hogy kell, de odaadom neki persze. Erre azt válaszolta, hogy volt 200 ft kényelmi díj, és ha elvisz majd jövőhéten randira akkor megállunk tankolni, aztán kiszámolja majd a költségeket. Nem igazán térek magamhoz, hogy ez most mi. :D bár nem mostanában voltam randizni, nem tudom, hogy ez normális e.



2023. márc. 31. 08:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
92%

Én felszoktam ajánlani, hogy fizetek sőt nőként én is van, hogy meghívom de ritka ha engedi pedig szívesen teszem.

Ha viszont erőlteti, hogy fizessek számomra unszimpi főleg ha ő hív el.

2023. márc. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
94%
Fu de gáz xd Fillérb*szó, ebbe az ismerkedése inkább bele se kezdj.
2023. márc. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
88%

Első randit azért neki illene pénzelni, vagy felesben. De hogy így kijelentette remélem nem gondolkodsz rajta.

Azt hiszi lehúznád anyagilag ezért mondta. Bár azt sehogyse értem, hogyha nem akarsz vele sehova menni, akkor miért egyeztél bele és az sem világos, hogy miért nem beszéltél vele a költségekről. Nem, nem kellett volna úgy mondania, de te is egyezthetttél volna vele már az elején.

2023. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
68%
Reggeli napindító trollkérdésünket olvashatták.
2023. márc. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
91%

Ha ez igaz, akkor ez így übergáz! Természetesen nem kell MINDIG a férfinek fizetni, de ez így, amit írtál, a szarrágás és főleg a bunkóság netovábbja!

Nálam kuka az ilyen!

N

2023. márc. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 A kérdező kommentje:
Bárcsak viccelnék. Dehogy akarom én lehúzni, odaadom neki.
2023. márc. 31. 08:50
 7/85 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem kicsit túltoltad. Vannak fukar emberek ez tény, de nem ennyire nyíltan teszik. Elég lett volna a tankolást beleírni. Ki az fa*z aki atópálya matricát is kér meg kényelmi díjat (az nem tudom mi). Grátisz ebédelni nem kell meghívni út közben az urat? A nagy fenét igaz.
2023. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
81%
Ha ez igaz, nem pedig a szokásos troll, akkor dobd ki.
2023. márc. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
93%
Minket férfiakat égetnek le az ilyen sz.rrágó, fillérb.szó kis senkik. Nem értem az ilyeneket, ha én ajánlok fel valamit valakinek, akkor nem fogom elkérni egy forintot sem érte.
2023. márc. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 A kérdező kommentje:
Nem troll kérdés, ez komolyan megtörtént velem. Hanyagoljátok már ezeket a troll kérdés megjegyzéseket légy szíves, főleg ha véleményt sem írtok hozzá az esettel kapcsolatban…
2023. márc. 31. 08:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!