Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mivel lehet leghamarabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mivel lehet leghamarabb befűzni egy vagány csajozós pasit?

Figyelt kérdés

Aki ugyis nyitott minden nőre, mert valszeg erkölcsi normái ugysincsenek.

(Szeretnék kinyerni ezt azt belőle)

Gyenge pontjaik azon kívul, hogy nő vagyok?

Vagy ha esetleg női is vannak?

Nem tűnik olyannak, mintha iq-ja is lenne. Simán átverhetőnek tűnik.


Egyet már sikerült, de az nekem nem tetszik, hamar átment csicskába. Valszeg nem olyan sikeres a nőknél, ahogy magát nekem hamisan feltüntette, ugyanis nagyon könnyen behódolt. Hozzá elég volt csak annyi, hogy talalkozom es bulizunk. Offoltam mert kiábrándított teljesen. Kicsit szánalmas volt.


Van egy másik kiszemelt most.

Ő is csajozósnak tűnik és lehet most nem tévedek. Illetve nagyon remélem, hogy nem egy csicskába botlok ismét. Mint a többi.



2022. júl. 15. 12:31
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Utasits el egy "férfit", es meglatod amit en látok. A varázsgömb amiben lehullik mindenki arca:)
2022. júl. 15. 17:07
 32/33 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan a pofám leszakad nekem is attól, amit ide leművelsz,

de szeritem te az álarcra gondoltál.

2022. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Nem álarcra.

Hanem szerintem abban is megmutatkozik egy férfi, hogy elutasitást mennyire képes tudomásul venni, és mennyire nem.

Akik engem szidnak elutasitas miatt en ugy gondolom, azokert mégcsak nem is kár.

Ilyenkor is meglátszik az, hogy jol döntöttem hogy offolom.

Sajnos nehezen találok potenciális jelöltet.

Most reményem van csak.

Anno már sikerült amikor akartam vkit. Nem is egyszer. Aranyos tanácsok is jöttek innen amiket megfogadtam :)

Mégis bennem a félsz.


Legszívesebben több vasaznék vagy ilyesmi, de saját magam előtt sem akarom ezt. Egyre fókuszákok most.

2022. júl. 15. 17:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!