Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mivel lehet leghamarabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mivel lehet leghamarabb befűzni egy vagány csajozós pasit?

Figyelt kérdés

Aki ugyis nyitott minden nőre, mert valszeg erkölcsi normái ugysincsenek.

(Szeretnék kinyerni ezt azt belőle)

Gyenge pontjaik azon kívul, hogy nő vagyok?

Vagy ha esetleg női is vannak?

Nem tűnik olyannak, mintha iq-ja is lenne. Simán átverhetőnek tűnik.


Egyet már sikerült, de az nekem nem tetszik, hamar átment csicskába. Valszeg nem olyan sikeres a nőknél, ahogy magát nekem hamisan feltüntette, ugyanis nagyon könnyen behódolt. Hozzá elég volt csak annyi, hogy talalkozom es bulizunk. Offoltam mert kiábrándított teljesen. Kicsit szánalmas volt.


Van egy másik kiszemelt most.

Ő is csajozósnak tűnik és lehet most nem tévedek. Illetve nagyon remélem, hogy nem egy csicskába botlok ismét. Mint a többi.



2022. júl. 15. 12:31
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
A ferfiak tarskeresős kérdései javarészt teljesen másrol szólnak.
2022. júl. 15. 13:57
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
hát kiscsillag te sem vagy egy főnyeremény...
2022. júl. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Ez viszonyítas kerdése csak.

Lehet te nem vagy az a párodnak..


De pl akivel valodi szerelmi párkapcsolatban vagyunk, annak a félnek a szerelme a főnyeremény. Tudtad, hogy nem mindenki van megalkuvo kapcsikban mint az incelek pl?

Na en sem akarok ilyenben lenni ahol en nem fonyeremeny vagyok a masiknak, annak akit szeretek.


De aki szeret annak az vagyok.

Nem csak en mások is.a szerelmüknek főnyeremény.:)

2022. júl. 15. 14:31
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
22# most miert mondod? 🥺 Hiszen megmondta olyan kis cuki muki :D es olyan jokat ir o nem olyan mint a tobbi lany ez messzirol le rí rola
2022. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Szoval normal esetben az ember azzal van akit szeret, es aki neki főnyeremény. Es oda vissza kolcsonosseg van.
2022. júl. 15. 14:34
 26/33 A kérdező kommentje:

24 en nem a gyk nak akarok főnyereménye lenni. Mi kozom barmelyik válaszolohoz is? Semmi hal isten.

Sőt a kiszemeltnek sem. Mivel szerelmes sem vagyok meg semmi.

Az image kell.

2022. júl. 15. 14:35
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDD nagyon jo, nagyon ott van

Reg nem mulattam ilyen jot troll szerű lényen

Meg meg bolcsesseget, mi gyk-s inceleknek ez maga a manna.

2022. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Na köszke a tippeket:)


Itt lehordanak az életben meg...🤣

2022. júl. 15. 14:50
 29/33 A kérdező kommentje:
Ja nem. A múlzkori srác akit offoltam az is így hisztizik most. Én milyen ádáz gaz gyökér vagyok🤣
2022. júl. 15. 14:52
 30/33 anonim ***** válasza:
Itt lehordanak, az életben meg... ja, ott is 😂
2022. júl. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!