Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt egy 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy 21 éves lány? Tenyleg ennyire sok dolga lenne vagy ilyen szinten "link " lenne?

Figyelt kérdés

Van egy 21 éves csaj, egy fél éve ismerem. Sajnos lehet, hogy kezdek belehabarodni, de amit művel, azt már nem tudom néha hova rakni. Kezdjük ott, hogy minden egyes(!!) találkozónknál késik legalább (!) félórát, ha nem többet! De volt mar olyan is, hogy 1 órát vártam rá az utcán. Azt mondja, ő eléggé "késős típus".

Akkor, következő. Akárhányszor írok neki, nem válaszol, legfeljebb napokkal, sőt, hetekkel később!

Mar néha én erzem egy szánalmas nyomulósnak magam.

Akkor a a másik: kiszámíthatatlan ! De tenyleg. egyik nap rámir, hogy eszébe jutottam, hiányzom, találkozzunk, utána megint HETEKRE eltűnik... Szó nélkül. Kicsit olyan, mintha több énje lenne a lánynak, vagy nem tudom....Szerintetek ez mi? Iszonyú izgalmas, okos, értelmes lany egyebkent, kicsit szerintem túl vagány is, nem az a tipikus" átlag".. De hogy nem tudok rajta kiigazodni, az hét szentség. Vagy lehet, h szimplan nem érdeklem őt annyira, vagy élvezi ezt a kiszámíthatatlan mivoltát..?



2016. szept. 9. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja. :) vagy több énje van, vagy több pasija, de a bipolaritást és a depressziót sem zárnàm ki.
2016. szept. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dreamer88 ***** válasza:
100%

Szerintem pasizik ezerrel es ketto kozott meg megkeres teged.

En ovatos lennek a helyedben.

2016. szept. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
tuti ugyanezt csinálja rajtad kívül 10 másik pasival is találkoztam már ilyen lánnyal az is pont ugyanígy viselkedett :)
2016. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Amikor éppen senki sem kényezteti a nunikáját, akkor megtalál téged, hogy eszébe jutottál, hiányzik neki egy lelki szemetes.
2016. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Senki nem mond hülyeséget, de 1-2 dolgot azert pontosítanek, illetve kérdeznék is. Először is azt, hogy a lány nem tűnik könnyűvérűnek... van egy sajátos értékrendje es egyáltalán nem mondanám szendének vagy kis ártatlan visszafogottnak, írtam, hogy eléggé vagány stb... Néha nagyon is az. Hogy is mondjam, valahogy Nincs félelem érzete.. De nem az az "összefekszem füvel-fával" típus, ezt biztosan tudom, persze ez egyáltalán nem zárja ki azt, hogy esetleg ugyanígy találkozgat rajtam kívül X pasival.

Viszont amit a legelső válaszoló irt, igenis elgondolkodtató, mert a bipolaritás, depresszió verziot mástól is hallottam már, es ez a lany egyebkent vezet egy füzetet is, amibol csak par bejegyzést olvastam, de eléggé komoly, súlyos gondolatok ezek, nagyon nem egyszerű mögé látni.

Ezért is agyalok ennyit rajta. Mert nem tudom, hova tegyem ezt az egy oldalról nagyon "szarok a világra" ,laza természetét, illetve másik oldalról meg a (véleményem szerint) elfojtott, mély érzésű természetet, ami az írásaiban nyilvánul meg, es nehol az értékrendjében is.. Néhol.

Szoval a kérdésem az első válaszolotol az volna: hogyan függ össze a depresszió, vagy bármilyen lelki betegség azzal, hogy valaki link módon viselkedik? Ezt idáig meg nem sikerült össze raknom, pedig aláírom, hogy kell lenni valaminek a dologban, ha már nem először mondják.

Mindenkinek megy a zöld kéz!

2016. szept. 9. 18:08
 6/14 anonim ***** válasza:
Fű, de utálom az ilyet... Alap kikötés már nálam, hogy megbízható legyen a lány, akivel ismerkedni akarok. Az ilyen link alakok valószínűleg csak figyelemre vágynak, amit úgy gondolnak, akkor érnek el, ha eltünedeznek, mert akkor a másik majd érdeklődik, fut utána, aggódik, és ezt ő élvezi. Vagy annyira egoista, hogy szarba se nézi a másik embert, nem törődik a társas kapcsolatok felelősségének ra eső részével. Az biztos, hogy én az ilyennel semmi komolyat nem terveznék, nem is keresném, még semmi.
2016. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Állandó hangulatváltások. Amikor veled van, többnyire a jobbik émjét mutatja, de egyébként nagyon bizonytalan, fogalma sincs mit akar, esetenként agresszív viselkedést is mutathat.
2016. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem azt akarja elérni nálad,hogy kiábrándulj belőle,a linkeskedés jó módszer mindkét nemű emberek számára
2016. szept. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Késős típus. Az ilyeneket fel szoktam rúgni kapásból. Idióta nagy játékos a nő.
2016. szept. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha ennyit késik és hetekre eltűnik, sajnos nem érdekled igazán, mindegy hogy játszik-e vagy sem. Igazi érzelmeknél lehull az álarc. Látja, hogy rohansz utána, és bármit megtehet veled. Talán ne keresd hetekig, hagyd, hogy teperjen és ne várj rá 15 percnél többet, ha randi van, menj el. Ha felhív, megmondod szépen, hogy többet nem vársz rá fél-1 órákat. Talán észre veszi, hogy nem a világ közepe.

Önbecsülésed legyen már, ennyire ne akard felszedni. Van más is rajta kívül.

2016. szept. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!