Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt egy 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy 21 éves lány? Tenyleg ennyire sok dolga lenne vagy ilyen szinten "link " lenne?

Figyelt kérdés

Van egy 21 éves csaj, egy fél éve ismerem. Sajnos lehet, hogy kezdek belehabarodni, de amit művel, azt már nem tudom néha hova rakni. Kezdjük ott, hogy minden egyes(!!) találkozónknál késik legalább (!) félórát, ha nem többet! De volt mar olyan is, hogy 1 órát vártam rá az utcán. Azt mondja, ő eléggé "késős típus".

Akkor, következő. Akárhányszor írok neki, nem válaszol, legfeljebb napokkal, sőt, hetekkel később!

Mar néha én erzem egy szánalmas nyomulósnak magam.

Akkor a a másik: kiszámíthatatlan ! De tenyleg. egyik nap rámir, hogy eszébe jutottam, hiányzom, találkozzunk, utána megint HETEKRE eltűnik... Szó nélkül. Kicsit olyan, mintha több énje lenne a lánynak, vagy nem tudom....Szerintetek ez mi? Iszonyú izgalmas, okos, értelmes lany egyebkent, kicsit szerintem túl vagány is, nem az a tipikus" átlag".. De hogy nem tudok rajta kiigazodni, az hét szentség. Vagy lehet, h szimplan nem érdeklem őt annyira, vagy élvezi ezt a kiszámíthatatlan mivoltát..?



2016. szept. 9. 17:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Úgy függ össze, hogy képtelen átlátni és szervezni az életét, csapong összevissza és próbál úgy tenni, mintha célja lenne.

Könnyen lehet, hogy ez egy beteg lány, ettől függetlenül az egyórás késés az késés, és a másik iránti tiszteletlenség. Sok testileg vagy lelkileg beteg ember azért tud a másikra tekintettel lenni.

2016. szept. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mintha rólam írtál volna komolyan.

Ezer oka lehet. Nagy valószínűséggel saját magával vannak gondjai és amig magát nem tudja elfogadni addig mást sem fog tudni. Mimdig elhatározza,h na ezentul máshogy lesz,tényleg taliztok stb,dehát a "felépülés" nem megy egyik napról a masikra nem elég csak elhatárotni,h na ezután változtatok,ahhoz tenni is kell és főleg egyedül elég nehéz.

2016. szept. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok. A legutolsó 2 esetet el kell mesélnem nektek. nagyon kíváncsi vagyok,ti mit szóltok ehhez.

egyik az,h 2 hete találkoztunk utoljára,természetesen aakkor is késett 1 órát,én nem akartam tovább várni ezért írtam neki h majd legközelebb,mert van dolgom otthon,ő pedig megint várat. 10 perccel később,mikor már úton voltam haza,felhív,h már úton van, csak le kellett vinnie indulás előtt a kutyát,azzal elment 15 perc. na és erre én visszamentem, hogy akkor már találkozzunk, ha úgyis mindjárt megérkezik. lehet, h ezzel most óriási balekot csináltam magamból,nem tudom, de akkor már ott volt,mire visszaértem a helyszínre és utána például egy tök jót dumáltunk...egészen normális, kedves volt, meghívott egy italra kárpótlásul például...


másik eset: most a héten ráírtam, hogy mi lenne ha találkoznánk, a válasza az volt, benne van. Mondtam neki egy napot, hogy jó lesz-e, és nem reagált semmit 4 napig,utána megelégeltem,írtam neki h kicsit haragszom rá emiatt,h állandóan eltűnik, utána olyanokat írt,h Ő ok nélkül nem tűnik el, viszont már fárasztja hogy állandóan ezek miatt teszem neki a megjegyzéseket (késés, eltűnések),és a végén odaírta, hogy most már nagyjából tudnom kéne milyen Ő, s ha nem tudom őt elfogadni olyannak amilyen, akkor inkább hagyjuk is egymást békén.


Most komolyan. Szerintetek ez mi? Tényleg beteg lehet a csaj, vagy mostmár full leakar koptatni, esetleg így akarja elérni, h "mégtöbb figyelmet fordítson rá az ember"? és még mindig hangsúlyoznám, hogy a lány elég sokszor hihetetlenül kedves is tud ám lenni, nagy lelke van, empatikus, stb, de más napokon meg átcsap egészen távolságtartó üzemmódba, kicsit már-már flegmába.

A kérdésem továbbra is ugyaz...viszont valamiért így is megszerettem (sajnos vagy sem) egyszerűen hiányzik de nem tudom, okos dolog lenne-e belé szeretni. Lehet, fékeznem kéne magam kicsit.

2016. szept. 16. 15:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Ha a notórius megbízhatatlanságát úgy fogja fel, hogy "fogadd el olyannak, amilyen", akkor a későbbi komolyabb problémákat is hasonlóan fogja, amiből semmi jó nem sül ki. Én is ismertem egy hasonló lányt, amíg csak sima távoli haverok voltunk, addig minden jó volt, nagyon jól kijöttünk, de ahogy egy kicsit is próbáltuk elmélyíteni a dolgot, kijött neki is ugyanez. Egy jó kis veszekedéssel váltunk el végül. Még most is sajnálom, de hát ha nem lehet, akkor nem lehet.
2016. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!