Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek bejönne egy "Pink"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönne egy "Pink" stílusú nő?

Figyelt kérdés

Van egy nő, akivel elkezdtem megismerkedni.

Megvan a közös érdeklődés. Találkoztunk is, nagyon vagány, hasonló a külseje, mint Pinknek (nem arcra, hanem stílusra - bár nem öltözik túl kivágott ruhákba).

Viszont nagyon aranyos és kedves lánynak tűnik, sokat nevettünk, megvan aza bizonyos plussz, kölcsönös szimpátia, úgy érzem.

Nem sminkeli magát túl erősen, de azért van rajta finoman, annyira pont, hogy jól áll neki.

Nekem bejönne, csak olyan hihetetlen, hogy egy vagány külső ilyen jó belsőt takar. (az eddigiek alapján pedig úgy tűnik).

Nektek bejönne egy ilyen nő, ha a belső is rendben lenne, nem félnétek belevágni?


[link]


27F



2017. jún. 20. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejönne, pedig nő vagyok és nem leszbi :D
2017. jún. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nőként irigylem a stílusát - páromnak egyébként meg ő az "álomnő", ha szabad a nevében nyilatkozni. :)
2017. jún. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kép alapján teljesen ellentétes azzal, ami tetszik egy nőben.


25/F

2017. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be a csajszi...
2017. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jesszus, nemár :D Simán lehet egy nyugis, normális, kedves lány attól még, hogy van pár piercingje, tetkója, vagy épp vagányabban öltözik.


Elárulom neked, mindig is hasonló voltam én is, volt több piercingem, felül szőke, alul fekete hajam, aztán vörös, aztán fekete, aztán megint vörös, tornacipő, zenekaros csajos trikó, szakadt farmer. Mindemellett meg teljesen rendben van szerintem a felfogásom, felelősségteljes vagyok, tanultam, majd dolgoztam mindig rendesen stb. Sosem voltam ilyen kis lotyó, nem voltam még 22 éves, mikor összejöttem a férjemmel, mindig maximálisan hűséges voltam hozzá. Mostanra már van egy kétéves kislányunk, teljesen normális anyuka vagyok, de ugyanúgy nézek ki, mint korábban, csak a piercingeket kivettem, mikor a lányom abban a korban volt, hogy szerette cibálni, amelyiket elérte :D


Szóval a külseje ne tartson vissza, attól, hogy kicsit vagányabb, miért ne lehetne normális?

29N

2017. jún. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Szóval a külseje ne tartson vissza, attól, hogy kicsit vagányabb, miért ne lehetne normális? "


Senki nem mondta, hogy nem lehet normális, mert vannak, akiknek nem tetszik.

2017. jún. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"csak olyan hihetetlen, hogy egy vagány külső ilyen jó belsőt takar"


Erre írtam, hogy ettől még lehet normális.

2017. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!