Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mivel lehet leghamarabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mivel lehet leghamarabb befűzni egy vagány csajozós pasit?

Figyelt kérdés

Aki ugyis nyitott minden nőre, mert valszeg erkölcsi normái ugysincsenek.

(Szeretnék kinyerni ezt azt belőle)

Gyenge pontjaik azon kívul, hogy nő vagyok?

Vagy ha esetleg női is vannak?

Nem tűnik olyannak, mintha iq-ja is lenne. Simán átverhetőnek tűnik.


Egyet már sikerült, de az nekem nem tetszik, hamar átment csicskába. Valszeg nem olyan sikeres a nőknél, ahogy magát nekem hamisan feltüntette, ugyanis nagyon könnyen behódolt. Hozzá elég volt csak annyi, hogy talalkozom es bulizunk. Offoltam mert kiábrándított teljesen. Kicsit szánalmas volt.


Van egy másik kiszemelt most.

Ő is csajozósnak tűnik és lehet most nem tévedek. Illetve nagyon remélem, hogy nem egy csicskába botlok ismét. Mint a többi.



2022. júl. 15. 12:31
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg ne jatszd tul, fel jossz hozzam vhy siman dugunk? Es csa

Ne tartsd fel a sort

2022. júl. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy van neked tartásod... eszed se sok van de önbizalmad persze van, kislány.

Te nem az a csaj vagy, aki naponta írta ki a kérdéseid a féltékeny elmebeteg pasijáról? Már ennyire remegsz a következő remek választásodért? :D

2022. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Én vagyok az aki többröl fog szólni neki, mint a d.gás, csak még nem tudja. Mar az ahhoz vezető ut is meg fogja kavarni egy kicsit:) kicsit összezavarja majd ez az.

Olyan kisfiú lakozik bennük legbelül amúgy, amit nem sokan vesznek észre.


De nem a kis lelke érdekel. Meg nem is ő. Az image az, ami nekem mágnes.

És tenyleg remélem hogy az most valódi és valoban hozza a szintet.

2022. júl. 15. 12:56
 14/33 A kérdező kommentje:

12 hogyne lenne. Nem az vagyok akit diszkoban kivisznek.🤣

Ritka aki megkap. Mert ritka aki nekem kell eleve.

A multkorit is offoltam.

2022. júl. 15. 12:57
 15/33 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gagyi vagy ....édes jó istenem
2022. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Huhuhu te vagy az ki tobbrol fogsz szolni szovegen olyat visitottam h belezengett a kondi :DDDD ezt te se hiszed el ugye? Persze fontos a magabiztossag de ez mar valami mas... Folytasd kerek ez nagyon jo :D
2022. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

Kezdjek a tapasztalataimrol írogatni hogy téged győzködjelek a gyk-n?

Azert mert Neked ez lehetetlen, Nekem ill.masoknak nem az.

2022. júl. 15. 13:17
 18/33 A kérdező kommentje:
Képzeld alfák is tudnak szerelmesek lenni. neked ezzel is csak újat mondok az holtbiztos. Hogyj amit szeretnél :)
2022. júl. 15. 13:17
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

hogyne lenne. Nem az vagyok akit diszkoban kivisznek.🤣


Ritka aki megkap. Mert ritka aki nekem kell eleve.


A multkorit is offoltam."


Annyira látszódik a szöveg környezeteden , hogy egy buta férfi vagy mint annak a rendje. Próbálod előadni magad, de nagyon gyenge a felvezetés.

2022. júl. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

A férfiak repülnek rá nevenincs nőkre is.

Én viszont csak azokra, akiknek van "neve"

Már ebből látszik a ferfiak és nők közti különbség is.


Fontosnak tartom hogy egy férfinek legyenek igenyei, aki válogat, aki el tud nevenincseket utasítani mert úgyis van jobb, es arra igénye van, aki többre tud venni egyet, mint 20 másikat.

Ilyenekre szerencsetlen lúzerek akik örulnek ha csak egy nő is jut nekik, képtelenek.


Az a férfi aki nem lesz szerelmes egy mosolytól, aki nehezebben kapható, aki válogat akinél van léc, az nekem fontos.


De jelenleg nem szerelmet keresek.

Ahhoz azert bizonyítani is kéne hogy én megnyíljak.

Jelenleg csak az éltet hogy a sok nyomi behódolós csicskák közt van most egy "kincs", aki nem behódolós csicska.

Es abba a körbe (körébe),image-be szeretnék bekerülni kapcsrendszereket kiépíteni meg stb

A srác vagy a szerelme csak akkor lenne cél, ha szerelmes lenne belém. Addig semmiképpen nem célom.

2022. júl. 15. 13:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!