Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz szilveszterkor csini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz szilveszterkor csini helyett vagány ruciban menni?

Figyelt kérdés

A párom most mutat be a barátainak, a szilveszteri házibuliban. Én inkább sportosan öltözködöm, van egy bevált, vagány miniruha+felsőm, de ez nem egészen a csinos kategóriát képviseli. A többi lány csinos egyberuhában lesz, vagy ing+fekete szoknyában. Nem gáz, ha én kilógok a sorból kicsit ezzel? Csinos ruhában nem érezném magabiztosnak magamat, mert az nem én vagyok... Ez a szett meg jól áll, ki volt próbálva, ez én vagyok...a kinézetemre nem lesz panasz, csak tényleg nem tudom, hogy mennyire illetlenség ez. Egy egyszerű házibuliról van szó, nem estélyis bálról.

25/L


2016. dec. 18. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
menjél pizsamába.
2016. dec. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
72%

szerintem abba menj,amiben jól érzed magad

de kérdezz rá a barátodnál ,mindenesetre

2016. dec. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Házibuliban simán belefér.

Párod mit mond? Ő ismeri őket.

2016. dec. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem ne öltözz túl! Én a helyedbe a miniruhát sem venném fel. A haverjainak mutat be, nem a húspiacra visz! Szexizni meg ráérsz máskor is, mondjuk mikor melegebb van...


Én a farmer póló kombóra esküszöm. Egy jó haj meg egy kis smink, egyszerű finom parfüm és ennyi. Nem kell túlzásba esni. Hogy a többiek meg mibe lesznek....kit érdekel? :DDDD

2016. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Hát engem soha nem érdekel, hogy mások miben vannak, nem befolyásol engem. Stylist-ként soha okoz fejtörést, hogy miben megyek akárhova.
2016. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Én Donald kacsában megyek szilveszterezni, annál vagányabb nincs:

[link]

2016. dec. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben Raschel zsákba bújnék. Nem tökmindegy, ha úgyis reszeltek a végén és lekerül? :)
2016. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%

Nem mennek miniruhaban a pasim barataihoz bulizni. Nem kivanom ugyanis egesz este a seggemet meg a labaimat mutogatni felidegen hapekoknak.

Maradj inkabb a jo izles hatarain belul.

2016. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt, csak a barátod tudja megmondani. Ő ismeri a társaságot. Elmész egy társaságba, főleg ha először, nem igazán illik kilógni. Később, ha megismernek, viheted az egyéniséged.
2016. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elég gyerekes dolog, ha neked ez a legfontosabb. Bocs.
2016. dec. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!