Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mivel lehet leghamarabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mivel lehet leghamarabb befűzni egy vagány csajozós pasit?

Figyelt kérdés

Aki ugyis nyitott minden nőre, mert valszeg erkölcsi normái ugysincsenek.

(Szeretnék kinyerni ezt azt belőle)

Gyenge pontjaik azon kívul, hogy nő vagyok?

Vagy ha esetleg női is vannak?

Nem tűnik olyannak, mintha iq-ja is lenne. Simán átverhetőnek tűnik.


Egyet már sikerült, de az nekem nem tetszik, hamar átment csicskába. Valszeg nem olyan sikeres a nőknél, ahogy magát nekem hamisan feltüntette, ugyanis nagyon könnyen behódolt. Hozzá elég volt csak annyi, hogy talalkozom es bulizunk. Offoltam mert kiábrándított teljesen. Kicsit szánalmas volt.


Van egy másik kiszemelt most.

Ő is csajozósnak tűnik és lehet most nem tévedek. Illetve nagyon remélem, hogy nem egy csicskába botlok ismét. Mint a többi.



2022. júl. 15. 12:31
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Szóval magabiztos csajozós nagyarc srácokra futok. Akiknek van tartása nem könnyen csicskulnak/hódolnak be.
2022. júl. 15. 12:33
 2/33 anonim ***** válasza:
96%
Te se az inteligenciádról és az erkölcsről lehetsz híres anyukám már boccs....Csicska? ? Az igen akkor te mi vagy? Riherongy ?:) Nem költői kérdésvolt !!!!
2022. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Nekem van tartásom meg erkölcsöm bocsi. Megválogatom, kik kapnak meg es kik nem. Es a léc magas.

Aki 2 perc alatt "vihető", en azokban kapcsolatban sem bízom.


Nekem az kell aki óvatos nem.ugrik bele vagy elutasitani is tud nőket akár. Tartás kell.

Ha ilyen lesz szerelmes az mimdent visz.

2022. júl. 15. 12:37
 4/33 anonim ***** válasza:
86%

2 A kérdező kommentje:

Szóval magabiztos csajozós nagyarc srácokra futok. Akiknek van tartása nem könnyen csicskulnak/hódolnak be." Ehhez nem kell csajozósnak, sem nagy képűnek lenni..

2022. júl. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod kislány....ilyen IQ-val te ne akarj tőlük semmit,hamar kibújna a szög a zsákból .... ;)))
2022. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

4#

Én úgy látom hogy csak azok képesek pl nőket elutasítani akik bárkit megkapnak ha akarnak és válogatnak. Es ha szerelmesek hűek is.


Ellentétben pl az incelekkel vagy szerencsétlenekkel. Ők.örülnek ha egyáltalán kellenek 1 nőnek, es ahhoz nem is hűek mert ha véletlen befigyel egy másik kihagyhatatlannak tartják mivel soha nem kellettek senkinek. Plusz megalkuvás alapon vannak csak a párjukkal mert annak kellenek csak. Nem ők választanak hanem a nő valasztja őket.


Habár nem akarok az elveimrol senkit meggyőzni.


Hanem a kiszemeltem jelenleg olyannak tűnik aki csajozik össze vissza, vagy alkalmikra megy, erkolcsei mintha nem lennének, semmiképpen nem szerelmes jelenleg ez holtbiztos, magabiztos, kapós.

Látok benne kaoacitást.

Remélem őt nem nézem be, mint a múltkori mulyagyereket aki nagy arcnak vagánynak tűnt.

2022. júl. 15. 12:44
 7/33 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a kérdést egy férfi írta ki.
2022. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%

Na egy cumwhore :D mit osszenem fuj a szel erre

Semmivel, legy nehez kaphaok incselkedj bele huzd az agyat flortolj szegyentelenul

Aztan jon a nehez része, megtartani de hat ahhoz valoszinuleg nem leszel eeg reven az ilyenek mindenkire raunnak hamar. Ha megcsinálsz neki barmit az agyban, ha kiszolgalod. Sose fogod azt avaltozatossagot nyujtani mint egy teljesen idegen nő. Nem veletlen ebben utazik

2022. júl. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

5# tudnak szerelmesek lenni. Egy kapcsolatbol velük a maximumokat meg lehet élni. Tapasztalat. Nem ugy mimt a nyomikkal.

Ők egyszer szerelmesek de az akkor perzselő.


De most amugy nem szerelemre utazom hanem más kell a srácból. Es ahhoz kell a nagyarc, elismertség közismertség, vagánysag mucho effekt nekem

2022. júl. 15. 12:46
 10/33 A kérdező kommentje:

8# értek hozzájuk megtartani megtudok. a meg akarom e tartani a más kérdés.


Kiszemeltem van. = nem vagyok szerelmes, nem erre utazom jelenleg nála

2022. júl. 15. 12:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!