Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt dobta a gép? Nem szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt dobta a gép? Nem szeretnék beletörődni.

Figyelt kérdés

21 éves egyetemista vagyok. Jó ízlésű, igényes öltözködésű. Az átlagnál okosabb, jól informált, széles látókörű. Mondták már azt is, hogy lexikon. A humorom is jó - tapasztalatok alapján. (Önkritika rulez). A lányok is megnéznek.

A probléma csak az, hogy még addig sem tudtam eljutni, hogy megcsókoljak egy lányt. Egyszerűen kimaradt a génemből a közeledés fogalma. Jó társasági ember vagyok, nem ülök otthon szinte sohasem. De egyszerűen sehogy sem megy, hogy legyen egy barátnőm.

Próbáltam már neten ismerkedni, de több a fake felhasználó, mint a valós. Ráadásul a lányoknak olyan igényeik vannak, hogy egy menő filmsztár alá nem is adják.

Én igazság szerint ezt már megszoktam. Nem jó érzés, abszolút kellemetlen.

Úgy látszik nekem ez a sors jutott. Nehéz beletörődni.


Ja és nem, nem vagyok meleg! Ha rajtam múlna magam állítanám falhoz őket.


2010. szept. 19. 17:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
Minden hétvégén megyünk bulizni. Az a baj, hogy olyan városban lakom, ahol az emberek nagyon rossz szemmel nézik azt, aki esetleg valakihez komoly célból közeledik máshoz. Ha meg nem sikerül neki, akkor ki van beszélve, a fél város róla beszél. És ezt nem csak én gondolom így.
2010. szept. 19. 20:54
 52/62 anonim ***** válasza:

na jó!

kedves kérdező bocsásd meg a mostani bunkóságomat, de ha egyszer lusta vagy hozzá akkor mit vársz? hogy majd a lányok fognak utánad röpködni, és beássák magukat az életedbe? ez nem csak úgy jön... ha egyszer barátnőt szeretnél tégy is érte. az meg hogy minden lány bunkó és egoista... hát... én is találkoztam már azzal a férfival hogy:"szia cica jössz b@szni"... akkor mondjam én is hogy minden férfi bunkó és mellé még egoista is?

szerintem nem kéne általánosítani, és bár tudom hogy ezt minden 3. ember elismétli, de ha egyszer ez az igazság.

és hidd el vannak olyan lányok akik "megelégszenek" egy normális emberrel is.

és az hogy elmész minden nap vagy szinte minden nap az még nem jelenti azt hogy jó helyekre is mész, és ott a hozzád mondjuk illő lányokkal beszélgetsz... amúgy meg biztos találnál olyan gondolkodású lányt, aki hozzád illik, csak nem a "cicababákat" kellene keresni.(ez a filmsztár női megfelelője. a pasik igényének megnevezése)

és ha egyszer nem választ vársz hogy akarod megtudni a megoldást? a megoldás mindíg a válaszban keresendő. még ha nem is 1 ember válaszában. lehet hogy csak darabonként találod meg, és ahhoz hogy a megoldást megkapd ezeket össze kell illeszteni. és nem visszapofázni kell az embereknek, ez máris egy jellemhiba. először mindenkinek meg kell hallgatni az álláspontját, és nem egyből le $eggfejezni... és ez a válaszolóknak is szól (gondolok itt a lúzerre meg a hasonlókra)

és ezt az utolsó mondatot nem kellett volna a kérdésedhez rakni. azthiszem ebben mindannyian egyet kell értsünk :|

sok szerencsét a megoldás kutatásához, és keress másmilyen lányokat mint amilyeneket eddig. ne légy lusta, mert a lakás sem takarítódik ki magától... azt is ki kell porszívózni, felmosni, pakolni... a lustasággal nem érsz el semmit. ezt jobb ha már most megtanulod.

szóval próbálkozz nem lusta lenni.

2010. szept. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:

Értem már. Akkor mégiscsak félsz :) Nem baj. Csak abba gondolj bele, hogy akik ott laknak, abban a városban, azok is kezdték valahogy, nem? És nem hiszem, hogy mindannyiuknak elsőre sikerült volna megtalálni a Nagy Ő-t. Tehát ők sem különbek.

A másik, hogy ki nem szarja le, hogy hogy néznek rád?! Állítólag bunkó vagy, nem? És pont akkor nem használod a bunkóságod, amikor kellene? :D Meg a leszaromságot? Hát szard már le ki mit gondol! Mások véleményéért éled az életed? TE? Ne hülyéskedj már, magadért éld az életed. És megtalálni a tökéletest nem egyszerű, de nem megéri, hogy 5 percig pletyka leszel? Hát az leszel, és?

Ezeket sürgősen felejtsd el, mert csak magamat tudom ismételni: tényleg az utolsó éveidben vagy, amikor könnyű a csajozás.

2010. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:

Húha, ez a tipikus gyakorikerdesekes álomlovag, aki soha nővel még nem volt, de ezért nem ő a hibás, hanem a gonosz társadalom.


Ha olyan kvára zavar, basszál be, menj el egy discoba, és szedj fel vkit, nem olyan nagy cucc.


Egyébként nemtom én nem vagyok filmsztár, mégis összetörtem már jópár szívet.. És, ha rám azt mondanák, hogy lexikon, akkor az nekem inkább kritika lenne. Mintha azt mondanád, hogy autista esőember, esetleg stréber, de ahogy érzed.

2010. szept. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:

Mostanra a válaszokat is végigolvastam és a reakcióidat is.


Te nemcsak bunkó vagy, hanem agresszív is, nem tűröd el, ha ellent mondanak neked, ahogyan reagáltál, és amiket írtál, én imádkozom azért, hogy ne legyen egyetlen olyan buta, esendő lány sem, aki összejön veled, mert szar élete lesz, és ha szakítani akar, akkor te leszel a srác a hírekből, aki leszúrta a barátnőjét, mert el merte őt hagyni.


Nekem komolyan ez jött le, nem azért, mert bántani akarlak, de ezt láttam a soraid mögött.

2010. szept. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 A kérdező kommentje:

Olyannyira vagyok agresszív, hogy dögöljön meg mind, aki kezet emel egy nőre.

Miért is vagyok bunkó? Ez nem jött át, bocsi...

2010. szept. 19. 23:55
 57/62 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most ezt mondod, de itt a kérdés alatt is sikerült egy nőnek annyira felidegesíteni téged, hogy vállalhatatlanul viselkedtél vele.
2010. szept. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Elég ironikus vagy. Lehete, hogy ezért nincs barátnőd. Ne kötőzködj, akkor talán összejön...
2010. szept. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg vedd meg a Mindennapi pszichológia mostani számát! Egy cikkért is érdemes: "Ki a fontos: én vagy én?".

Ha eddig nem értetted, hogy mi zajlik le benned, ebből simán megértheted. Én is hasonló cipőben járok, azzal a különbséggel, hogy én egy kapcsolatot tettem tönkre hasonló hozzáállással, de ebből a cikkből rengeteg dologra rájöttem.

Sok sikert!

2010. szept. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 A kérdező kommentje:

Egy kommentet nem írtam idegesen. Csupán hasonló stílusban válaszoltam, mint amilyenben ő.

Egyszer azt kívánja, hogy soha sem legyen barátnőm, aztán meg következő hsz-ében meg azt mondja, hogy reméli összejön egyszer. Tudod milyen az ilyen? Egy kétszínű szar "ember".


Attól tartok félreismertek néhányan az írásom alapján. Valójában nem ilyen vagyok. Lehet kicsit szélsőségesen nyilvánulok meg írásban, mivel ahhoz nem kell adni a pofámat. De egyáltalán nem igaz az, hogy önző lennék. Sőt a társaságban talán én vagyok a legönzetlenebb. Ráadásul én vagyok az, aki legjobban tud alkalmazkodni a másikhoz. Egyszerűen csak nincs szerencsém.

2010. szept. 20. 18:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!