Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet abba beletörödni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet abba beletörödni, hogy sosem szeret téged az, akit te szeretsz? 21/F

Figyelt kérdés
Ez, így megy már 7 éve nálam.:S Ennyit b*sztam el az életemből.
2010. ápr. 14. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
hát az elég sok idő de toább kell lépni ne fuss olyan szekér utána mi nem vesz fel :D én is voltam igy sokszor d e tovább léptem :D 21/F
2010. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 'csak' 4 évemet sikerült elcseszni így. Az segített, hogy mostanság más társoságban vagyunk ezért nem láttam jó idelye az illetőt.


Ha látok valakit aki emlékeztet Rá, akkor azért még elég szar, de mióta nem találkozunk napi szinten, valahogy megtört a bűvölet


20/L

2010. ápr. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!